Pērkam Kopā

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 364

Jautājumi un atbildes

Paskaidrojiet sīkāk, ko nozīmē viena pirkuma ierobežojumi ir 2 kuponi?
Viena pirkuma ierobežojums ir - kuponu skaits, ko Jūs varat iegādāties viena pirkuma ietvaros. Katram pircējam ir ierobežojums arī uz pirkumu daudzumu, tas vienam piedāvājumam ir viens.
Kaa var pieteikt savu veikaliņu vai preci šajā projektā !?
Sveiki! Savu piedāvājumu sūtiet mums uz info@perkamkopa.lv, mēs ar Jums sazināsimies.
Kas ir Pērkam Kopā?
Katru dienu Pērkam Kopā Tev piedāvā vienu aizraujošu un izdevīgu piedāvājumu ar atlaidi ne mazāk kā 50%. Noteikums ir viens - lai darījums notiktu Jāsapulcējas noteiktam pircēju skaitam.
Vai man ir jāsavāc cilvēku grupa?
Nē, par to rūpējamie mēs . Bet Tu vari mums un sev palīdzēt, uzaicinot piedalīties arī draugus. Par to tu vēl saņemsi papildus naudiņu.
Man patīk šīsdienas piedāvājums - kā es varu to iegūt?
Tev jāpiesakās par pircēju, jāveic maksājuma rezervācija ar savu kredītkarti. Tev tiks rezervēta pirkuma vērtība kontā. Ja piedāvājuma pircēji būs pietiekamā daudzumā, darījums būs aktualizēts , Tu dienas beigās saņemsi kuponu, ar ko varēsi doties uz izvēlēto vietu.
Kas notiek, ja piedāvājums nesasniedz savu noteikto minimālo pircēju skaitu?
Ja nepieteiksies pietiekams pirceju skaits rezervētā nauda tiks atgriezta tavā kontā. Nekādu izdevumu.
Kā norēķināties?
Norēķināties var ar kredītkartēm - Visa , Maestro. Maksājumu veic mūsu sistēmā, aizpildot prasītos laukus veicot pirkumu.
Vai man jāmaksā uzreiz?
Jā, maksājums jāveic uzreiz, kad esi izlēmis iegādāties pakalpojumu.
Vai maksāt ir droši?
Jā, pilnīgi droši. Mēs glabājam Tavus datus drošībā un par maksājumu drošibu atbild mūsu sadarbības partneris CPS, kam ir tiesības apkalpot karšu maksājumus.
Kur es saņemšu kuponu? - e-pastā vai SMS veidā?
Kuponu vienmēr atradīsi savā profilā - Mani pirkumi. Kad veiksi pirkumu, Tev jautāsim norādīt  kā vēlies saņemt kuponu. Ir varianti - uz norādīto e-pastu, savu vai drauga, vai saņemt kuponu sms veidā.