Astrocentrs

Oficiālā lapa
Ieteikt
 123

Astroloģija, intervija ar astrologu.

                                               gal_252983585_middle

  

1.Kas ir astroloģija? Kādā, Jūsuprāt, ir astroloģijas loma kopējā pasaules ainā?

Astroloģija ir , kā Einšteins teiktu: „apskaidrību nesoša zinātne". Tā ir valoda-simbolu valoda, starptautiska valoda, ļoti sena valoda. Mani vienmēr ir fascinējušas senas zināšanas, to spēja dzīvot mūsdienās. Tas, ka šīs zināšanas ir nodotas no paaudzes paaudzē, nav zudušas, bet joprojām ir aktuālas, liecina tikai par tas nozīmīgumu un īpašo statusu pasaules ainā. Astroloģija ir zinātne par dabas ritmiem - visuma cikliem. Nekas nevar būt jaukāks dzīvot saskaņā ar dabu un tās piedāvātajiem noteikumiem!


2. Ko nozīmē būt astrologam?

Uzvedinoši papildjautājumi: Personīgās atklāsmes astrologa darbā? Spēcīgākais (domu, darbu, iespaidu, metodikas) satricinājums vai pārliecība astrologa darbā?
Kādu saredzat Jūsu kā astrologa personīgo un profesionālo uzdevumu/misiju? Kā astrologa misija iezīmējas esošajā universā/pasaules kārtībā?   Kāds ir astrologa uzdevums/misija?

Būt astrologam nozīmē būt tādam kā starpniekam, kas viņam pieejamo informāciju saprotamā veidā nones līdz klausītājam. Ne velti astrologus sauc par zvaigžņu tulkiem..Un atkal jau līdzības ar valodu, svešvalodu..Būt astrologam tā ir tāda pati misija kā , piemēram, būt ārstam. Jāzina ko un kā , kad drīkst teikt klientam, jābūt labam psihologam.

Runājot par atklāsmēm astrologa darbā-tās ir ik uz soļa, jo katrs jauns jautājums, katra indivīda horoskops ir kardināli atšķirīgi. Strādājot pie katra darba jūtos kā pirmatklājējs, šķiet, ka tieši tas mani šajā darbā saista visvairāk. Manī mīt tāds izmeklētāja gars.

Satricinājumu ,paldies Dievam, nav daudz, tomēr ir. Kad klients satraukts zvana un saka: zini Ilze, mans viens astrologs teica, ka tad un tad labāk no mājas neiet ārā, bērnu sakodīs suns u.t.t.. Cilvēks naktis vairs neguļ un nerod mieru..Lūk, šādas lietas mani satricina. Tāpēc 10 reizes būtu jāapsver, ko un kā teikt savam klientam. Šādu darbu uzskatu par neprofesionālu.

Tikmēr, kamēr pastāvēs pasaule, cilvēki meklēs atbildes uz miljoniem jautājumu. Astroloģija ir viena no zinātnēm, kas mums palīdz iepazīt un saprast sevi un citus, palīdz dzīvot saskaņā ar dabas cikliem.

2. Kādā laikā mēs dzīvojam? Kas mūs sagaida 2012. gadā un pēc tā sauktā „pasaules gala”?

Uzvedinoši papildjautājumi: Vai un kā astroloģija raksturo pašreizējo laiku, kurā dzīvojam? Vai paredzēt nākotni mums ir lemts un vajadzīgs?Ko mums ir iemācījusi globālā ekonomiskā krīze? Vai tā ir ietekmējusi cilvēku savstarpējās attiecības un vērtības? Kurp dodas pasaule? Kā dzīvosim pēc “pasaules gala”, kas mainīsies pēc 2012. gada?

Esmu senās Maiju kultūras pielūdzēja, tāpēc mēģināšu skaidrot 2012. gada enerģētiku saistībā ar šīs tautas pasaules uzskatu, ietērpjot to sava skatījuma plīvurā. Pasaulē ir sava lietu kārtība, dabas ritmi, kuros mums atliek vien harmoniski iekļauties, dzīvot saskaņā ar tiem. Viss ir ciklisks un ritmisks. Mūsu ieelpa un izelpa, mūsu sirdspuksti, diena un nakts, gadalaiku atkārtošanās, dzimšana un aiziešana tai saulē, mēness fāžu cikliska atkārtošanās, planētu apriņķojumi ap sauli konkrētos laika periodos, jaunu zvaigžņu rašanās un jau sevis izdzīvojušo izzušana. Būtu egoistiski domāt, ka mūsu civilizācijas esība nav cikliska...Mūsu apziņa aptver tikai nelielu daļiņu no šiem cikliem un ritmiem, kas notiek visumā. Senie Gudrie no Maiju civilizācijas savu pasaules uzskatu arī balstīja uz cikliem no kuriem mazākais bija viena saules diena(Kins) un viens no lielākajiem bija Varenais cikls, jeb Galaktiskais cikls , kas ilga 5125 gadus. Varenais cikls, kurā dzīvojam vēl pēdējo gadu , sākās 3114. gadā p. m. ē... 2012. gada 21. decembris ir pēdējā varenā cikla diena un nākošā Varenā cikla sākums. Tā ir ļoti īpaša diena, jo tikai reizi tūkstoš gados Saule atradīsies tiešā savienojumā ar Zodiaku tieši Piena ceļa centrā, kas ir ekvivalents Maiju (sastopams arī citu tautu kultūrās) simbolam-Dzīvības kokam.(Drevo žizņi- no kr.val.). Tāpēc varētu teikt, ka Saule it kā ieies visa esības sirds kodolā.(„solnce voidjot v sercevinu vsego suščego”no kr. val).

Maiji ticēja, ka mainoties mazākiem vai lielākiem cikliem lietu kārtība pasaulē var sajaukties un neatkārtoties iepriekšējās attiecībās. Galaktisko ciklu maiņa sludina sevis izsmēlušu, izdzīvotu cilvēces apziņas modeli, kas iestājoties jaunajam Varenajam ciklam ir jāaizstāj ar jaunu, apgaismotu, apgarotu - cita, daudz augstāka līmeņa cilvēces apziņu. Tāpēc droši var teikt, ka tautā izskanējušais : ” pasaules gals” patiesībā nozīmē vecās, sevi izdzīvojušās cilvēces apziņas galu. Saprotams, ka šis pārmaiņu process nenotiek ne vienā dienā, ne vienā gadā. Tas jau sen ir sācies , notiek nemanāmi, bet neatvairāmi. Mūsu vidū ir jau daudz tādu personību, kas ir spējīgi uztvert jaunā Varenā cikla sūtīto informāciju, tādu, kuru apziņa stāv pāri izdzīvotai lietu kārtībai, tādu, kas saprot , ka viss ir viens, kas nedala pasauli drumstalās, bet redz lietu kopību un saistību it visā. Mēs visi varam būt īpaši pagodināti sagaidīt šo zīmīgo ciklu maiņu

4. Ko novēlat latviešu tautai, Latvijas valstij?

Saviem tautiešiem novēlu darīt to, kas viņiem vislabāk sanāk. Novēlu domāt plašāk, globālāk. Esmu pārliecināta, ka viss sākas mūsos pašos, mūsu attieksmē. Sāciet ar mīlestību, ko dāvājiet saviem mīļajiem, tuvajiem, ģimenei, radiņiem, draugiem, kolēģiem, vienkārši paziņām. Dāvājiet mīlestību tiem, kam tās pietrūkst visvairāk-bāreņiem, veciem cilvēkiem, pamestajiem dzīvniekiem, slimajiem. Negaidiet, kad kāds to dāvās jums! Paši esiet devēji! Ja būs vienota tauta, būs stipra valsts!

MARSELA PRUSTA ANKETA.

Sagaidām teikumu, pusotru garas atbildes – tieši tā, kā Jūs domājat tā arī vēstat.

1.Kādas īpašības cilvēkos Jūs vērtējat visaugstāk?

Atbildības un pienākuma sajūtu, savaldību, optimismu.

2.Īpašības, kuras visvairāk apbrīnojat vīriešos.

Tēvišķumu, saimnieciskumu, atbildības sajūtu, uzticību, drosmi, radošo degsmi.

3.Īpašības, kuras visvairāk cienāt sievietēs.


Sirdsgudrību, viedumu, draudzīgumu, savaldību, diplomātiju, dabiskumu.


4.Jūsu mīļākā nodarbošanās?


Astroloģija un darbs pie sava dārza ierīkošanas.


5.Jūsu raksturīgākā iezīme.


           Optimisms.6.Jūsu ideja – kas ir laime?


Laime ir dzīvot, būt veselam, redzēt savus bērnus priecīgus un veselīgus, būt mīlētam, mīlēt...


7.Lielākā nelaime Jums ... ?


Redzēt bērnus slimojam, ciešam..


8.Ja Jūs nebūtu tas, kas esat, kas Jūs gribētu būt?


Interjera dizainers, profesionāla dejotāja vai bekvokāls..:)


9.Jūsu vismīļākā krāsa, puķe un putns.


Visi zilie toņi, smaržojošās puķes, īpaši puķuzirnīši, dzenis.


10.Kur Jūs gribētu dzīvot?


Tur kur esmu- Vecaucē , savā lauku sētā.


11.Jūsu mīļākie rakstnieki?


Pārsvarā lasu tikai zinātnisko, izzinoša rakstura literatūru. Pēdējo gadu atziņas esmu guvusi no Tolteku kultūras pētnieka un amerikāņu izcelsmes rakstnieka Kenneta Džonsona darbiem.


12.Jūsu mīļākie dzejnieki?


I.Ziedonis, O. Vācietis.


13.Jūsu mīļākie mākslinieki un komponisti?


Renārs Kaupers, Mārtiņš Brauns, Raimonds Pauls, F. Merkurijs, grupa ELO


14.Pret kādiem cilvēku netikumiem esat iecietīgs?


Pret visiem! Protams, ir robežas, aiz kurām arī mana iecietība var beigties..15.Kuri ir jūsu mīļākie literatūras personāži?


Palle.


16.Jūsu apbrīnotie varoņi (vīrieši) reālajā dzīvē...

Mans tētis-lidotājs.Mans skolotājs un guru I. Šmelds (I.Gudrais)-astronoms, astrologs, gudrs un vieds cilvēks.17.Jūsu apbrīnotie varoņi (sievietes) reālajā dzīvē...


Mana mamma Velta Lagzdiņa, aktrise Olga Dreģe


18.Jūsu mīļākās literatūras varones?


Godīgi sakot –nav.


19.Mīļākais ēdiens un dzēriens?


Visi jūras produkti, plānās kartupeļu pankūkas un klimpas, alus, vīgriezi tēja.


20.Jūsu iemīļotākie vārdi, izteicieni?

 

Hmm.. šie būtu jājautā maniem radiņiem un draugiem..


Mūžu dzīvo, mūžu mācies..to bieži saku sev pati.


Sulīte, sirsniņa, mīļumiņš, cīrulītis (saskarsmē ar bērniem).
21.Kas Jūsos izraisa riebumu?


Baltie tārpi,

liekulība un izlikšanās valsts līmenī.


22.Kuras vēsturiskas personas Jūsos izraisa vislielāko antipātiju?


      Staļins


23.Kā Jūs vēlētos nomirt?


Saskaņā ar sevi.


24.Jūsu gara stāvoklis patlaban (esošajā laika periodā)!


Pārdomu pilns, filozofisks.


25.Īpašības, kuras vērtējat visaugstāk savos draugos.


Optimismu, uzticēšanos, pretimnākšanu, izpalīdzību, morālu atbalstu.


26.Īpašības, kuras Jūs vēlētos izmantot.

Uzņēmība.


27.Spilgts vizuāls tēls, kas stāv prātā.


Man bērnību dienas Laimes zeme- vasarnīca Jūrmalā, Mellužos.


28.Skumjas Jums asociējas ar...


Lietainu dienu, mīlestību bez atbildes.


29.Spēks Jums saistās ar...


Ozolu.


30.Brīdis pasaules vēsturē, kas Jums šķitis visnozīmīgākais.


Lielais sprādziens.


31.Izteiciens, frāze, lozungs, vēlējums, kas iet pie sirds.

Dzīvojot esi tuvu pie zemes.
Meditējot ej dziļi sirdī.
Ar cilvēkiem esi laipns un labs.
Runājot esi patiess.
Valdot esi taisnīgs.
Ikdienā proti savu darāmo.
...Lao Dzi.


Svarīgākais par Jums pašu? IEVADAM

Ar gaismu sirdī!

      Jau kopš agras bērnības atceros sevi kā smaidīgu būtni, kas priecājas par visu un visiem. Atceros sevi sēžam klēpī un apmīļojam visdažādākos cilvēkus. Vēlākajos gados sapratu, ka manī deg kaut kāda gaismiņa, kas spēj sasildīt tos, kam tas nepieciešams un intuitīvi es pati tiecos to darīt. Nezinu, vai tā ir Dieva dāvana vai manu mīlošo vecāku attiecību rezultāts, bet varbūt viss kopā? Es vienkārši nespēju turēt pie sevis šo gaismu. Laikam jau tāpēc es esmu tur, kur esmu un daru to, ko daru.


PAR ASTROLOGA CEĻU

·Kā nonācāt līdz astroloģijai, tās apgūšanai un praktizēšanai?

Jau agrā jaunībā bieži pieķēru sevi domājam kādu domu, kas ik pa laikam man nelika mieru: es vēlējos būt īpaša, citāda, bet ne ārējā tēlā. Mani saistīja apdāvinātas personības, kas sevi pauž mūzikā, mākslā, aktiermeistarībā. Labi apzinājos, ka šādu talantu man nav vai nav attīstīti, tomēr cerēju, ka reiz būs joma, kurā varēšu būt īpaša, ar kaut ko atšķirties. Ambīcijas? Jā, ja normālās devās, tad kāpēc ne? Vēlākajos gados , savās iepriekšējās darba vietās kļuvu par savu kolēģu personīgo psihologu- visi nāca pie manis stāstīt savus dzīves stāstus, lūgt padomu. Nezinu, no kurienes es tos toreiz ņēmu? Laikam jau ne velti saka, ka Zivīs mīt senas dvēseles..:)Tā nu reiz mana laba draudzene iedeva man mazu papīra lapiņu, pieveda pie telefona un teica: zvani! Un es piezvanīju ar. Otrā klausules galā atskanēja balss: astroloģijas institūts klausās. Tā nu Tas sākās.

·Cik daudz Jūsu ikdiena ir savīta ar astroloģiju? Cik bieži ielūkojaties pats savā horoskopā?

Nu jau varu teikt, ka astroloģija un mana ikdiena ir viens vesels.

Pati savā kartē ielūkojos tikai tad, kad jūtu īpašu nepieciešamību, vai pavērotu kā risinās notikumi manā dzīvē kaut kādā konkrētā planētu stāvoklī manā kartē..tā teikt praksei, pieredzei. Tā kārtējo reizi pārliecinos , ka viss „strādā” nevainojami. 

·Vai ar iegūtajām zināšanām ir viegli dzīvot? Kas no apgūtā visvairāk palīdz un kas traucē? Vai astroloģijas zināšanu kopumu esat papildināt vēl ar kādām zināšanām? Kādēļ?

Ar zināšanām sadzīvot? Interesants jautājums. Laikā, kad studēju, bija brīži , ka no zināšanu gūzmas, kas vēlās manā galvā, zūd pamats zem kājām..galva griezās. Ar laiku apziņa paplašinājās un zināšanas sakārtojās tādos kā failiņos. Tagad vajadzīgos izmantoju, nevajadzīgos neveru vaļā vai pat dzēšu, iztrūkstošos meklēju ..

Kad mācījos vidusskolā(RPS), astronomijas diemžēl nebija... Kad sāku mācīties astroloģiju, viens no priekšmetiem, kas jāapgūst bija astronomijas pamati. Ivars Šmelds(Ivars Gudrais) bija mans pirmais astronomijas pasniedzējs , kurš ļāva man iepazīt Visuma Bezrobežību un kārtību. Paldies viņam par to! Paldies arī manam skolas direktoram un Hamburgas astroloģijas pasniedzējam V.Babajevam par zināšanām un iedrošināšanu uzsākt praktizējoša astrologa darbu.

Nezinu nevienu astrologu, kurš savas zināšanas nepapildinātu. Tas ir aizrautīgs process mūža garumā. Studiju laikā pluss bija tas, ka apguvām arī hiroloģijas pamatus, numeroloģijas pamatus, astromedicīnas pamatus, aromaterapiju. Varēja vēl būt arī psiholoģija. Savas zināšanas esmu papildinājusi pašmācības ceļā apgūstot rūnu mākslu, Tolteku astroloģijas pamatus, padziļināti vēlos apgūt astromedicīnu, jo savā praksē ļoti bieži saskaros ar jautājumiem šajā sakarā.


·Kādas ir Jūsu ieceres– misija–vēlmes caur astroloģiju ko sasniegt personīgi un profesionāli?

Vēlos turpināt mācīties šajā jomā un jau esošās zināšanas nodot nākamajai astrologu paaudzei, strādājot par pasniedzēju astroloģijas skolā un specializējoties jomā, ko varētu saukt: darbs ar klientu. Manuprāt, jauno astrologu apmācības procesā vislielākā uzmanība būtu jāvērš tieši šajā virzienā.·PAR KONSULTĀCIJĀM

Kādu astroloģijas virzienu vai skolu pārstāvat un kādēļ tieši šāda izvēle?

Hamburgas astroloģija + klasiskā astroloģija + nedaudz Maiju astroloģija.

Klasika ir visa pamatā, tā sniedz milzīgu informācijas devu,. Hamburgas astroloģija mani uzrunā ar savām niansēm, prognožu tehniku, formulu izmantošanas iespējām, Maiju astroloģijā ir tāds dziļums, ka nemākot peldēt var arī noiet pa burbuli..Tās zināšanas ir manā nākotnes izziņu ceļa dienaskārtībā.

·Kā notiek konsultācijas?
(zināšanai par pieteikšanos, konsultēšanas kārtību, utt. – var būt kāds tipisks piemērs..)

Konsultācijas notiek klientam vēlamā variantā:

-klātienes konsultācija Aucē vai Rīgā (ja sarunājam, izbraucu arī uz citām pilsētām)

-konsultēju neklātienē izmantojot Skype,(parasti šo variantu izvēlas ārpus Latvijas dzīvojošie tautieši, kuri sastāda aptuveni pusi no manu klientu skaita..)

-atbildes nosūtu e-pastā .

Konsultācijas laiku neierobežoju.
·Katram astrologam savi klienti… Kādi ir Jūsējie?

Uzņēmīgi, zinoši, varoši, drosmīgi, draudzīgi, uzticami, daži nedaudz apmaldījušies dzīves krustcelēs. Parasti atbildes meklējam kopīgi.

·Kāda ir dzimuma proporcija starp klientiem?

Sievietes 60% vīrieši 40% Interesanti ir tas , ka vīriešu procentuālā daļa aug..


·Kādi ir aktuālākie jautājumi? Vai tie konsultēšanas prakses gados  ir atšķīrušies, pieskaņojoties kaut kādām (krīze, astrologa izaugsme, u.tml.) tendencēm?

Visdažādākie. Parasti jau darbs, karjera, attiecības, nauda, veselība, izglītība, bērni...Gadās arī īpaši jautājumi: nozieguma izmeklēšana, krāpniecisku darījumu izskatīšana. Pēdējos gados aktuāla ir labvēlīgākas valsts un pilsētas piemeklēšana.

·Kad astrologs jūt gandarījumu par paveikto? Kas ir vēlamais galarezultāts?

Konsultācijas laikā parasti ir viens mirklis, kad cilvēks sarosās, sakustās. Tad es zinu, ka viss notiek. Cilvēks ir gatavs skriet , iet, mesties iekšā dzīvē, darbos, viņa acis sāk mirdzēt. Viņš vairs nešaubās. Tas ir liels gandarījums. Protams, simtiem pateicības vēstuļu un vārdu priekš manis ir labākā alga.


·Kas Jūs visvairāk pārsteidzis astrologa darbā?

Astrologa darbs ir viens liels pārsteigumsJ

·Vai var pelnīt naudu ar astroloģijas zināšanām, ezotēriku, garīgumu?

Vai tad astrologi, ezoteriķi un citu garīgo profesiju pārstāvji būtu pārcilvēki, kas var dzīvot no svaiga gaisa??? Arī šo profesiju pārstāvjiem dažreiz ir jāpaēd, jāpabaro savi bērni, jāsamaksā rēķini...:)

Jā var. Nauda ir enerģijas apmaiņa. Astrologa darbs tāpat kā jebkuras citas profesijas darbs ir atalgojams.

PAR VISUMU UN JĒGU

· Kad, astrologprāt, piedzimst cilvēks?

Dvēselīte , protams, iemiesojas apaugļošanās brīdī. Tomēr astroloģiski šo mirkli precīzi nav iespējams izskaitļot. Tāpēc cilvēka fiziska piedzimšana tiek fiksēta brīdī, kad bērniņš pirmo reizi ierauga pasauli. Pēc manām domām tas ir pareizi, jo tieši tajā mirklī viņš fiziski ieplūst pasaules matricā , uzņemdams konkrētu planetāro enerģiju. Personīgais horoskops ir tas „instruments”, ar kā palīdzību atspoguļo šo enerģiju .

·Kāda ir cilvēka eksistences jēga (ja ticam arī inkarnācijai)?

Katrs nākam šajā pasaulē ar vienu kopīgu un otru konkrētu uzdevumu. Kopīgais varētu būt ļoti loģisks - civilizācijas saglabāšana, pēcnācēju radīšana. Katra konkrēto uzdevuma nākas saprast cilvēkam pašam. Tas , protams, nav viegli. Tas ir ceļš. Tā ir dzīve. Astroloģija ir viena no zinātnēm, kas var dot pavedienus šā konkrētā uzdevumu virzienā. Vismaz ar mani notika tieši tā. Savā laikā lasot alegoriju: Dieva vārdus Zivīm, vienā mirklī apjautu savu uzdevumu, par kuru nu jau gadus četrpadsmit nešaubos ne mirkli.

·Kas ir karma?

Ko sēsi to pļausi. Daudzi jēdzienu karma izprot kā kaut ko smagu, sāpīgu, grūtu. Bieži dzirdam frāzes: tā jau mana(tava) karma ..Tomēr esmu pārliecināta, ka karma ir arī viss labais, kas ar mums notiek. Varētu iedomāties, ka visa esība ir tāds smalks, neredzams zirnekļu tīkls. Aiz viena gala parausta, otrā galā novibrē, pārtrūkst vai samudžinās..Tā es iztēlojos cēloņu un seku likumu.


Kas notiek pēc nāves?

Pajautāšu savam tētim...


·Ko Jūs teiktu, satiekot Dievu?


Es viņu satieku ik dienu- savu bērnu smaidā, sava vīra glāstā, sava dārza ziedos, puķu pļavā, jūras malā...Parasti saku tikai vienu: palDies!:)PAR ATTIECĪBAM (ja konsultē šajos jautājumos)

·Kādi ir aktuālākie attiecību jautājumi?

Attiecību jautājumus nākas uzklausīt visvairāk. Laikam jau tas ir mans lauciņš. Pati šajā sakarā esmu gājusi caur ērkšķiem uz zvaigznēm. Laikam jau tāpēc man ir ko teikt cilvēkiem.

Aktuālākie jautājumi:

-Vai mēs saderam?

-Ar kuru no diviem es labāk saderu?

-Ko man darīt-vienu mīlu ar otru dzīvoju?

-Kad varu gaidīt labāku laiku attiecībās?

-Vai un kad mums būs bērniņš?

Un tā joprojām...


·Kādas ir veselīgas attiecības?


Cieņa vienam pret otru, iejūtība, uzmanība, gādība, maigums un visa pamatā, protams, mīlestība.


·Kas ir mīlestība?


Sirds un prāta vienotība.


·Ir folklorizējies teiciens, ka vīrietis no Marsa un sieviete no Venēras. Ciktāl šie stereotipi sakrīt ar „astroloģisko patiesību”?


Iņ un Jaņ. Kā šis simbols ir kontrastu pilns, bet harmoniski savijušies kopā.


·Kāda ir laulību dziļākā jēga? Kādēļ pārim laulāties, kādā ir atšķirība no vienkārši kopā būšanas?


Kad savulaik gatavojos par vedējmāti draugu kāzās, izlasīju senās latviešu tradīcijas laulību ceremonijas sakarā. Tas man šķita maģisks, dabas spēku pilns rituāls. Kad vecākais no dzimtas abus laulāja runājot viedus vārdus. Un visi rituāli sākās ar vārdiem: Klusat veci , klusat jauni Dievs ienāca istabā..

Ar to vēlos pateikt, ka katram rituālam bija un ir liela nozīme. Un nav svarīgi, vai tas notiek Dievnamā vai mežā vai valsts laulību reģistrācijas iestādē. Svarīgs ir šis akts, jo tajā dzimst jauna ģimene kā vienots veselums. Pāris saņem Augstāko Spēku labvēlību. Mācītājs vai teicējs ir tikai kā starpnieks, kuram uzticēts gods savienot jaunos.


·Kas izskaidrotu, kāpēc pēdējā desmitgadē tik daudz pāru šķiras?


Mēs nevaram mainīt to, kas bijis, bet varam un mums ir jādomā par to, lai nākošajās desmitgadēs tas tā vairs nebūtu. Un jāsāk ar pašiem, jo mūsu visu ģimenēs aug bērni, kas vēro mūs-vecākus un vēlāk savās dzīvēs netīši mūs atdarina. Izglītības ministrija varētu sastādīt programmu mācību priekšmetam : attiecību māksla, kuru sāktu mācīt jau bērnudārzos , skolās un pat augstskolās. Domāju, ka šo stundu nebastotu neviens...par maz, krietni par maz mēs runājam par šo tēmu! Un, lūk, arī pēdējās desmitgades rezultāts..


·Kāda ir vecāku loma bērna dzīves ceļa izvēlē?


Vispirms jau bērnu vajadzētu vērot, iepazīt, uzklausīt..Un tikai tad dot savus norādījumus. Ja bērns lūdz padomu- izsaki savu viedokli. Ja viņš savu izvēli jau veicis-netraucē..


PAR PAREDZĒŠANU

·Nākotne ir varbūtība, iespējamība vai neizbēgamība?

Visas atbildes ir pareizas.

·Vai cilvēkam ir dota brīvā griba, izvēle?

Daļēji.


·Vai horoskopā var redzēt „visu” – arī nāvi?


Tas man ir Tabu. Šis jautājums paliek Augstāko Spēku ziņā.
 

·Vai cilvēkam kļūst vieglāk, ja uzzina, kas notiks? (Cik lielā mērā cilvēkam tomēr nav jāzina, kas viņu sagaida? Varbūt tā tiek palaistas vējā citas brīnišķīgas iespējas?)


Cilvēki ļoti pieķeras kaut kam konkrēti sacītam, norādītam. It īpaši negatīvam.. Tā ir sava veida kodēšana. Ar to nenodarbojos.


·Kā rodas katastrofas, kur summējas ne vairs viena cilvēka, bet simtiem, tūkstošiem likteņu, kur zūd brīvā izvēle un sākas “likteņa pirksts”? Vai tas ir iepriekš paredzams un novēršams?


Uzskatu, ka pastāv katra indivīda, visas valsts, tautas, un arī konkrētas cilvēku grupas „atstrāde” šajā esībā. Diez vai lielas katastrofas ir iespējams iepriekš paredzēt? Tad jau tādu globālu katastrofu nebūtu.. Šajā sakarā varētu uzdot jautājumu gaišreģiem.

Mana pieredze:

pirms pasaules mēroga katastrofām mani pārņem ļoti slikta pašsajūta, nakti neguļu vai redzu kādu grūti skaidrojamu , bet spilgtu sapni. Tātad sajūtu līmenī kaut kādus brīdinājumus cilvēks saņem, bet tas ir par vēlu.. Pirms 11. septembra traģēdijas redzēju sapni, ka lidoju lidmašīnā, bet lidmašīnas iekšpusē ir vairāki debesskrāpju maketi.. Tā lūk!·Kas Jums visvairāk no notiekošā rūp kā zvaigžņu tulkam?


Nevarētu teikt, ka man tas rūp, tomēr uzskatu, ka arī valdības līmenī varētu strādāt kāda astrologu grupa.. Latvieši ir vieda tauta. Tad kāpēc gan savu viedumu pa kaktiem slēpt?PAR LATVIJU UN LATVIEŠIEM


·Kā raksturotu latviešus?


Strādīgi, pārāk ieturēti, intelektuāli, viedi, viegli ietekmējami, radoši, zinātkāri.


·Kādu redzat Latvijas valsts un tautas nākotni?

Ekonomiski spēcīgu, atvērtu jaunām idejām, kulturālu ar pasaulē augstu novērtētām dabas bagātībām, ar labu izglītības sistēmu, neatkarīgu .

PADOMI LAIMĪGAI DZĪVEI (tēžu veidā)
—  ieteikumi kā uzlabot dzīves kvalitāti, kā būt harmonijā ar sevi

10. baušļi laimīgai dzīvei.

-Nodarboties ar to, kas vislabāk sanāk.

-Dzīvot tā, lai fiziskā un garīgā slodze būtu līdzsvarā.

-Neizvirziet vienlaicīgi vairākus mērķus, bet ejiet soli pa solim.

-Atcerieties, ka mēs esam tas, ko mēs ēdam.

-Veselīgs miegs ir priekšnosacījums kvalitatīvai dienai.

-Vairāk smaidiet, dzeniet jokus, skatieties komēdijas.

-Biežāk kavējieties savās bērnu dienu patīkamākajās atmiņās.

-Rakstiet savu mentālo plānu tuvākajam gadam, diviem.

-Mainiet sevi, savu attieksmi, nevis centieties pārveidot citus.

-Turiet godā savus mīļos-tuvākus un tālākus, dzīvos un aizsaulē esošos.


gal_76515547_middle

"Astroloģija, tā ir apskaidrību nesoša zinātne. Pateicoties tai, esmu daudz uzzinājis, esmu pateicību parādā tai." A. Einšteins.


Pats vārds – astroloģija, zināmā mērā jau ietver sevī tā būtību. Tulkojumā no grieķu valodas tas nozīmē – zvaigžņu prāts. (Astro - zvaigzne, logo – prāts)
Astroloģijas vārdnīcā dota šāda definīcija: „ Astroloģija ir mācība par pareģošanas metodēm, kas saistītas ar notikumiem uz Zemes, par atsevišķa cilvēka raksturu un likteni, kas pamatojas uz debesu ķermeņu savstarpējo mijiedarbību un stāvokli attiecībā pret horizontu.” 


Šo zinātni mēdz dēvēt par zinātniskās astronomijas dvēseli. Saules sistēmā esošās planētas veido katra savu enerģētisko lauku. To, kāds ir šis lauks, nosaka planētas raksturs un īpašības. Šis enerģētiskais strāvojums nepārtraukti plūst caur zemeslodes auru. Savā ceļā uz planētu Zemi, šis starojums tiek uzlādēts ar zemeslodes vainaga – zodiaka 12 veidu enerģijām.

Astrologu priekšstats par visumu ir tāds, ka visums nav nedzīvu ķermeņu kopums, bet gan dzīva, saprātīga būtne, kuras atsevišķās sastāvdaļas arī ir dzīvas un saprātīgas. Savukārt dzīvība un saprāts nav olbaltumvielās notiekošo ķīmisko procesu un smadzeņu darbības rezultāts, bet gan matēriju savienota gara izpausme. Līdz ar to astrologam ir darīšana nevis ar astronomijā apskatāmajiem nedzīvajiem debesu ķermeņiem, bet gan ar saprātīgām būtnēm. Turklāt saskaņā ar šādu uzskatu viena būtne var ietekmēt otru ne tikai fiziski, bet arī garīgi.
Astroloģija palīdz cilvēkam attīstīt pacietību, jo viņš redz, ka dzīves galvenie strukturējošie momenti ir pakļauti cikliskam ritmam. Cilvēkam kļūst aizvien vieglāk dzīvot tagadnē ar apziņu, ka šodienas fāze beigsies, kad pārdzīvos savu nozīmi.

Astroloģija dod ieskatu Dieva sastādītajā sarakstā. Astroloģija piedāvā cilvēka attīstības un izaugsmes iespējas, kas daudzkārt pārspēj jebkuru citu psiholoģisku instrumentu. Tā parāda pie kā cilvēkam jāstrādā, kāda ir katras konkrētas pieredzes nozīme viņa dzīvē. Tā ļauj prognozēt un būt gatavam svarīgākajām pārmaiņām cilvēka dzīvē. Astroloģija ļauj noskaņoties uz savu iekšējo spēku un izmantot domas, gribas un radošo potenciālu, lai savu dzīvi veidotu labāku.

Astroloģiskā pieredze ļauj daudz dziļāk izprast esamības universālos likumus. Šī mācība dod mums perspektīvas sajūtu, tā ļauj mums būt dinamiskākiem.

Astroloģija ļauj konsultantam piekļūt pie problēmas saknes un ārstēt nevis sekas, bet gan cēloņus. Tā ļauj noteikt to darbības veidu, kurā cilvēka dzīves enerģija plūst visbrīvāk un var nes vislielāko apmierinājumu un gandarījumu. Astroloģija palīdz atbrīvot tos talantus, kurus pats cilvēks jau intuitīvi jūt, tikai kaut kāda iemesla pēc nav spējis realizēt. Tā parāda to, ka cilvēkā ir daudzi savstarpēji saistīti spēki. Ļauj labāk izprast iekšējās un ārējās dzīves likumsakarības. Astroloģija dod ticību kaut kam vairāk, nekā vienkārši ego apziņa. Tā dod ticību savam īstajam ES. Astroloģija ļauj cilvēkam dzīvot saskaņā ar savu īsteno būtību un saprast savu sūtību.

Astroloģija – simbolu valoda. Tāpat kā bērns mācoties lasīt sāk ar burtu apgūšanu, astrologs mācoties astroloģiju sāk ar simbolu valodas apgūšanu. Tas ir interesants un aizraujošs process. Ar simbolu palīdzību astroloģijā tiek apzīmētas planētas, zodiaka zīmes un dažādi citi faktori, kurus astrologs izmanto savā darbā pētot un skaidrojot astroloģiskās kartes.