Biogrāfija

Grupas Dvēseļu Takas dalībnieki šobrīd katrs spēlē atsvevišķi un kopā vairs neuzstājas, tāpēc var uzskatīt šo grupu par neeksistējošu!

Mūzika ir mūsu prieka avots. Daļa no mums ir darbojušies folkloras kopās un senlatviešu arheoloģiskās rekonstrukcijas klubos. Mums ļoti patīk izpildīt mūziku tādu, kāda tā nāk ārā no dvēseles. Pārsvarā spēlējam mūsu pašu izdomātas dziesmas, kā arī senlatviešu jeb tautas dziesmas un dažādu valstu viduslaiku melodijas.
Kārlis ar Rasu bija pirmie, kas saspēlējās ar dūdām un koklēm. Pievienojās Aivars Jēkabs ar dūdām, kokli un bungām, un Dainis ar ģitāru. Vēlāk arī Gundega un Ieva.
Nosaukumu "Dvēseļu takas" izdomājām ar tādu domu, ka dvēseles pieredz mainīgo eksistenci un iet pa dažādām takām, pašām izvēloties savu veidolu, vietu un laiku, līdzīgi mums nāk ārā dziesmas - atkarībā no tā, kādas takas tajā mirklī ejam.
Mēģinājumi notikuši tāpēc, ka patīk saspēlēties, arī uz ielas, kur cilvēki novērtē mūsu izpildījumu. Saspēlējoties izkopām savas muzikālās prasmes. Ar laiku mūs sāka aicināt uz dažādiem koncertiem.
Tālākās darbības redzeslokā ir tā pat - spēlējot prieka pēc - ierakstīt albumu.

Dalībnieki

Ieva

balss

Jēkabs Zariņš

Dūdas, kokles, flautas, ritms, balss u.c.

Rasa -

Dūdas, kokles, stabules, balss

Kārlis

dūdas, kokle, stabules u.c, balss, skaņu operators

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam