GULTAS VEĻA "Saldākiem sapnīšiem"

Oficiālā lapa
Ieteikt
 387

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

:)

Lieliskas zāles labas omas uzturēšanai ikdienā ir miegs. Bet, lai miegs saldāks un ciešāks, miegazāles nav obligāti jālieto- izvēlies kvalitatīvu, elpojošu un savām acīm tīkamu gultas veļu!:)

SEKO UN UZZINI PAR JAUNUMIEM PIRMAIS:
Vai zināji, ka iepērkoties http://www.saldakiemsapnisiem.lv/ un kļūstot par ZELTA KLIENTU vienmēr saņemsi -10% ATLAIDI SAVAM PIRKUMAM? Uzzini par akciju sīkāk šeit: http://www.saldakiemsapnisiem.lv/atlaides/ Iepirkties izdevīgi!:)

GULTAS VEĻA UN PIEDERUMI par zemākajām cenām!

http://www.saldakiemsapnisiem.lv kļuvis iemīļots un pazīstams gultas veļas un piederumu internetveikals plašam Latvijas (un ne tikai) iedzīvotāju interneta lietotāju lokam... Gultas veļas par zemām cenām šeit varēja atrast vienmēr, taču  tagad pārsteidz Jūs ar pavisam zemām cenām!Nereāli? Pilnīgi reāli! Ieskaties  mūsu piedāvājumā un iegādājies! Dodam 99,9 % garantiju, ka tieši šādus komplektus kādus piedāvā mūsu internetveikals par tik zemām cenām neatradīsiet nekur visā Latvijā! Bet, ja tomēr Tev ir zināmas identiskas gultas veļas, kas citviet tiek tirgotas vēl lētāk, tad personīgi nosūti informāciju (linku - norādi), un mēs Tev to pārdosim VĒL AR 10% ATLAIDI rēķinot no viszemākās cenas!!!


Sirsnīgs paldies visiem pastāvīgajiem klientiem, atbalstītājiem,  un potenciālajiem pircējiem!
Sapņu gultas veļas par sapņu cenām.
Mēs strādājam Jūsu ērtībām un saldam miegam!
SIA "Saldākiem sapnīšiem"

Mēs IESAKĀM:

  Par šo profilu

  GULTAS VEĻA UN PIEDERUMI par vienmēr patīkami ZEMĀM CENĀM tiem, kas ir PAR jaukiem sapnīšiem un patīkamu gulēšanu! :)

  Kontakti Vairāk »

  Darba laiks

  P. – Pk. 10:00 — 14:00
  S. – Sv. Slēgts

  Aptaujas

  Ieteikt
   1

  PAR PREČU IEGĀDES/PIEGĀDES IESPĒJĀM UN PASŪTĪŠANU INTERNETĀ

  DĀVANU KARTES

  Dāvanu kartes- lielisks risinājums, kad nav ideju, ko īsti dāvināt un kas būtu piemērotākais Jums svarīgajam cilvēkam īpašā dienā- svētkos.  Dāvanu kartes Jūsu izvēlētā pirkuma summā pasūtāmas internetā!  Uzdāvini prieku- uzdāvini "Saldākiem sapnīšiem" DĀVANU KARTI, kliko šeit: http://www.saldakiemsapnisiem.lv/davanu-… !

  Jautājumi un atbildes

  Vai sūtat preces ārpus Latvijas robežām?

  Atbilde:
  Jā, piegāde ārpus Latvijas tiek veikta ar Latvijas pasta starpniecību pēc viņu noteiktajām izmaksām!

  PREČU ATGRIEŠANA VAI APMAIŅA

  Katram pircējam ir tiesības atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā no saņemšanas dienas, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs, vai konstatēts brāķis. Uzsākot iegādātā pirkuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta. Preču iepakojums ir jāatver uzmanīgi, jo ar sabojātu oriģinālo iepakojumu prece netiek pieņemta atpakaļ. Atteikuma tiesības precēm ir spēkā tad, ja prece tiek atgriezta pilnā komplektācijā, ieskaitot oriģinālo preces iepakojumu.  Iespējama apmaiņa pret līdzvērtīgu preci vai ar piemaksu., kā arī naudas atmaksa. Jebkurā gadījumā sūtīšanas  izdevumus par atgrieztās preces atgriešanu sedz klients.

  Vietas: kaimiņi

  skatīt visus (92) »

  SVARĪGI!

  ESAM JAU VAIRĀK KĀ 10 000 ! Paldies Jums!:*

  Šī lapa ir Saldākiem sapnīšiem intelektuālais īpašums.


  Teksta kopēšana un izmantošana bez saskaņošanas ir stingri aizliegta.