GULTAS VEĻA "Saldākiem sapnīšiem"

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 387

Jautājumi un atbildes

Vai sūtat preces ārpus Latvijas robežām?
Jā, piegāde ārpus Latvijas tiek veikta ar Latvijas pasta starpniecību pēc viņu noteiktajām izmaksām!
Vai zināji, ka Saldākiem sapnīšiem piedāvā arī atsevišķus segu pārvalkus ne tikai pilnus gultas veļas komplektus?
Jā, tā tiešām ir! Piedāvājumā (140x200), (160*200), (200*220) ATSEVIŠĶI SEGU PĀRVALKI NO KOKVILNAS AP POLIESTERI MATERIĀLA KOMPLEKTIEM!:) Informācijai info@saldakiemsapnisiem.lv
vakar nopirku 2 gultas komplektus jūsu izbraukumtirdzniecībā Liepājas tirgū.Ļoti labi, skaisti. Vai plānojat šovasar braukt uz Liepāju vēl kādu reizi-labprāt nopirktu vēl(dāvanām).
Sveiki!:)
Prieks dzirdēt, ka pirkums apmierina!:) Noteikti būsim Liepājas tirgū vēl kādu reizīti šovasar (nākammēnes), bet konkrētu datumu un dienu vēl pateikt nevaram!(sun) Sekojiet līdzi jaunumiem!;)
Labdien! Vai Jums ir piedāvājumā ģimenes komplekti- 2 spilvendrānas, 2 segas pārvalki un 1 liels palags? Kur Rīgā var iegādāties Jūsu produkciju?
Sveicināti!:) Komplekti ar diviem segu pārvalkiem šobrīd piedāvājumā ir tikai (150*200) izmēra segām: http://www.saldakiemsapnisiem.lv/kokviln… . Agrāk bija iespēja arī iegādāties (140*200) izm. divu segu pārvalku komplektus, bet tie vairs šobrīd, diemžēl, nav, un nav zināms vai būs! Ja ir nepieciešamība pēc cita izmēra komplektiem ar diviem segu pārvalkiem, tad var ņemt divus vienādus komplektus- no viena izkomplektēsim ārā 1 palagu un 2 spilvendrānas, līdzarto tas neizmaksās 2 komplektu cenu, bet lētāk, un Jums būs vienādas 2 spilvendrānas, 2 segu pārvalki un palags!:)
Gultas veļas uz Rīgu iespējams pasūtīt ar Latvijas Pasta vai Pasta Stacijas starpniecību, kā arī saņemt (iegādāties) izbraukumtirdzniecībās, par kurām informāciju var lasīt jaunumos!;)
va Madona ari ir iespejams iegadaties jusu piedavatos gultasvelas komplektus?
Sveiki!:) Uz Madonu iespējams iegādāties http://www.saldakiemsapnisiem.lv piedāvāto preci tikai sūtot ar Latvijas Pasta vai Pasta Stacijas starpniecību!;)