Biogrāfija

2012. gadā – Dzimst jauns projekts "Ray Rolla", kas tendēts uz lēnākiem klubu mūzikas ritmiem, galvenokārt tiks remiksēti LV gabali, bet ir sagaidāms arī kaut kas citās valodu mēlēs... Darbs, laiks un izdoma tiek ieguldīta pamatīgi, lai maksimāli tiektos uz augsto kvalitāti un lai būtu bauda dejot, kustēties un priecāties!

Ray Rolla projekti galvenokārt saistīti ar remiksēšanu, bootlegošanu un mashupošanu.

2012. gadā kopā ar Dainis L. un Ģirts L. aka SPIKE BOYS uzsāk pasākuma tūri “Diskotēka”, pa visu Latviju, kurā Rolla startē, zem vārda "MC Suprise" un aizvada šos pasākumus kā MC Rolla un arī kā DJ. Pateicoties šai tūrei, tiek apbraukāti daudzi, Latvijas klubi, kā arī Ray Rolla pievēršas pie mashup izveidošanas un veiksmīgi realizē vairākus ar humoru piesātinātus mashupus, kas skan daudzās mājas ballītēs un pat naktsklubos.

2013. gadā – Ray Rolla piedalās Lienes Candy un "Spinfm" rīkotājā remixu konkursā dziesmai: “Saplūstam” un iegūst prestižo 3. vietu un daudzu DJ atzinību, par remixa augsto kvalitāti un atbilstību aktuālām mūsdienīgām tendencēm. Vienu vakaru Ray Rolla saņem ziņojumu, ka viena vokāliste meklē producentu, kas varētu viņas orģināldziesmai izveidot pavadījumu un aranžējumu. Būdams elastīgs piedāvājumiem, Ray Rolla piekrita tam un sazinājās ar šīs dziesmas autori Ilutu Čakovu kopīgi uzsākot darbu. Gala rezultāts pārsteidza viņu! Ka ir tik liels piekritēju skaits šai dziesmai “Tev Blakus”, un vairums to pat nosauca par šīs vasaras hītu.

Šobrīd kopā ar kolēģiem Ģirtu L. un Gati G. veido himnu. Un nesen kā ir iznācis jaunākais Ray Rolla remix augstāk minētajai dziesmai “Tev Blakus”.

Uz tikšanos, klubiski, atraktīvā un masīvā vidē! ;)

Dalībnieki

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam