nesap.lv

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 56

Jautājumi un atbildes

Ko darīt, ja kakls paliek stīvs sēžot caurvējā?
1. izvairīties no caurvēja
2. ja sāpes nepāriet, lietojiet Olfen pretsāpju plāksteri, kas palīdzēs novērst sāpes. Tas ir ērti lietojams, līdz ar to tas netraucēs darbam un ikdienas aktivitātēm.
Kāda augstuma papēžiem jābūt biroja apaviem?
Ieteicamais papēža augstums ir 2 līdz 4cm. Papēdim jābūt stabilam. Jo augstāks papēdis, jo vairāk tiek novirzīts ķermeņa smaguma centrs, kas savukārt ietekmē stāju un rada atsevišķu muskuļu grupu pārslodzi.
kādus vingrojumus butu viss labāk veikt pavāriem? lai nesāpētu mugura,plaukstu locītavas kā arī kāju ikri.... paldies!
Varat regulāri pildīt mūsu lapā ievietotos iknedēļas vingrinājumus, jo tie paredzēti gan muguras plecu, gan jostas daļas trenēšanai, kā arī plaukstas locītavu un kāju izkustināšanai.
atvainojiet ..ko lai dara tad ...JA NAV DARBA ...BIROJA ..bet SAPES PASTAV ...KA TAS IR MAN..
Sāpes var rasties ne tikai darba apstākļos. Sāpju cēlonis var būt arī nepareiza stāja, muguru traumējoša pozīcija, sēžot vai vadot automašīnu, dažādas sadzīves un sporta traumas un nenostiprināta muguras muskulatūra. Bet sāpes var būt arī spontānas un mazāk ilgstošas - apsaldējumi, sapūšana, nospiesti nervu gali (ass, straujš dūriens) u.c. Lai varētu ieteikt labāko ārstēšanas metodi, nepieciešama informācija par sāpošo ķermeņa daļu, sāpju dabu un, pats galvenais, sāpju cēloni - to varēs pateikt tikai speciālists, tādēļ ar šāda veida sūdzībām jāvēršas pie ārsta (sākotnēji pie ģimenes ārstu, kurš izrakstīs nosūtījumus pie citiem speciālistiem).