Dārgumu mednieks

Oficiālā lapa
Ieteikt
 348

Pamācība

Šo pamācību ir ļoti lietderīgi izlasīt pirms sākt spēlēt Dārgumu mednieku. Tomēr, ja esi jau sācis spēlēt, ļoti iespējams, ka arī tad šeit atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem kā arī noderīgu papildus informāciju par spēles gaitu.

Vispirms vispārīgi jautājumi

1. Sākot spēlēt Dārgumu mednieku, tev vispirms būs jāiziet apmācība, kuras ietvaros tu uzzināsi, kā meklēt dārgumus, kā dārgumu komplektus iemainīt pret vērtīgu atlīdzību un arī kā apsaimniekot savu mazdārziņu.

2. Uzsākot spēli, tev tiks piešķirts nedaudz monētu un daži ļoti vērtīgie zelta kluči, kas noteikti noderēs turpmākajā spēles gaitā, bet izmanto tos apdomīgi.

3. Noklikšķini apakšā uz ikonas – Kartes. Izvēlies spēles karti, kurp doties, un dārgumu meklēšanas piedzīvojums var sākties. Turpmāk, atkārtoti atverot kartes, varēsi redzēt spēles progresu katrā no kartēm.

4. Klikšķini pēc izvēles, jebkurā vietā, kur zeme ir tumšāka un sāc dārgumu meklēšanu. Katru reizi, kad meklē dārgumus, tiek patērēta enerģija. Atlikušo enerģiju vari redzēt pie ikonas spēlei augšā pa vidu, kura izskatās kā baterija ar zaļu pildījumu.

5. Par katru atklāto zemes gabalu tu saņemsi klāt pieredzi, kura nepieciešama, lai nokļūtu nākošajā līmenī.

6. Papildus pieredzi vari gūt ne tikai meklējot dārgumus, bet arī pievēršot uzmanību savas mājvietas kartei. Tajā vari izvietot atsevišķas dekorācijas, kuras dod papildus pieredzi, piemēram, jau tavā mājas kartē esošā māja, vai iegādātais suns, kaķis, ceriņkrūms u.c. dekorācijas.

7. Kādu labumu sniedz konkrētais objekts vari uzzināt, apskatot veikalā vai mugursomā esošo papildus informāciju par to. Papildus informācija rādās, uzbraucot ar peli uz informatīvās zīmītes, t.i. neliels zils riņķītis ar baltu “i” pie katra attiecīgā priekšmeta.

8. Dažkārt, lai kādas kartes pārmeklēšanā nokļūtu tālāk un sasniegtu augstākus līmeņus, var būt nepieciešami speciāli priekšmeti. Piemēram, amuleti. Amuletus un citus nepieciešamos priekšmetus tu atradīsi dārgumu meklēšanas procesā. Būs arī situācijas, kad pie nepieciešamā priekšmeta varēs tikt, sakrājot attiecīgo dārgumu komplektu un tad to varēsi apmainīt pret citu vajadzīgo priekšmetu, piemēram, gumijas laivu. 

9. Reizēm, pie citām kartēm ir iespējams nokļūt tikai ar kāda atsevišķa objekta palīdzību. Piemēram, lai nokļūtu Lapzemē, ir nepieciešams uz savu mājvietas karti novietot “Brīnumegli”. Šādos gadījumos ir iespējams atrast arī īpaši vērtīgus dārgumus.

10. Ja nespēj atrast kādu noteiktu dārgumu un ļoti to vēlies, lai varētu sakrāto komplektu iemainīt pret atlīdzību, vari to pievienot savam vēlmju sarakstam. Savu vēlmju sarakstu vari sastādīt un mainīt uz ikonas ar lādi, tas ir pie Dārgumiem. Varbūt kāds no taviem draugiem tieši šo lietu tev uzdāvinās un tu varēsi ātrāk tikt pie atlīdzības.

11. Ja vēlies tikt tālāk uzreiz, vai nevari sagaidīt, kad dabīgi pieaugs tava spēles enerģija, vari jebkurā mirklī visu nepieciešamo iegādāties Veikalā. Veikala ikona atrodas pa labi, blakus karšu ikonai.


Mazliet vairāk par enerģijas iegūšanu

Tā kā enerģija šajā spēlē ir ļoti vērtīga, pastāv vairāki veidi kā pie tās tikt:

1. Visvienkāršākais veids, kā tikt pie enerģijas ir gaidīšana. Ik pēc 5 minūtēm, saņemsi klāt 1 enerģijas punktu. 

2. Vari arī ēst augļus un dārzeņus, kurus vari paņemt līdzi mugursomā, piemēram, apēdot ābolu, vari papildināt enerģiju par 25 punktiem. Ābolus diezgan bieži var atrast, vienkārši izrokot dārgumu meklēšanas procesā.

3. Vēl savā mājvietas kartē, vari izveidot dārziņu, kurā audzēt dārzeņus, kurus pēc tam vari novākt un arī paņemt līdzi mugursomā, lai pēc tam varētu lietot. Atrodoties mājvietas kartē, dodies pie dobes un, uzklikšķinot virsū ar peles kreiso taustiņu, izvēlies sēt. Kad dārzeņi būs izauguši, varēsi tos atkal paņemt līdzi mugursomā un atjaunot enerģiju.

4. Ja nevēlies gaidīt, kamēr enerģija atjaunojas, vai izaug dārzeņi, lai tos varētu lietot, vari iegūt papildus enerģiju, pērkot zelta klučus un iemainot tos pret papildus enerģiju.

5. Kad sasniegsi nākošo pieredzes līmeni, tev tiks atjaunota pilnīgi visa enerģija un bez vilcināšanās varēsi turpināt dārgumu meklēšanu.