Dārgumu mednieks

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 348

Jautājumi un atbildes

Jūsu spēle sāk palikt neinteresanta. Neko jaunu vairs nepiedāvājat, vēstules ignorējat. Izskatās, ka būs jābeidz spēlēt, lai gan būtu žēl.
Dārgumu mednieks joprojām dodas uz priekšu ar pilnu sparu.:) Droši varat cerēt jaunām lietām, jo tās pavisam noteikti tiks pievienotas;)
Kas ir jādara lai varētu nopirkt cirvi??? Jo man ir virsū atslēga....
No sākuma jāsasniedz 10. līmenis:)
Kāpēc nekas neturpinās!? Man jau apnīk pārrakt vecās kartes. Kad kaut ko varēs darīt ar jaunajām mājām?
Pavisam drīz jau spēlē parādīsies jaunas kartes, ko pārmeklēt;) Jaunās mājas iekārtot var jebkurā brīdi:)
Nezin kaapeec uz maniem jautaajumiem neatbild... Uz ieprieksheejo veel neeesmu sanjeemusi atbildi.Jautaaju par draugu daargumiem,kaapeec vairs neparaadaas,ka draugiem vajag aizsuutiit kaadu daargumu...??? Tagad veel viens jaunums. Tutanhamona kapenees atradu Latvijas karogu!!!! :D :D :D Un papildinot energiju,no mugursomas panjeemu 2 pukjkaapostus un zirnju paaksti-man par to pieskaitiija 40 energijas....Vai nav taa kaa par maz ????
Iespējams kāds Latviešu dārgumu mednieks to netīšām aizmirsis kapenēs;). Par kļūdām lūdzam ziņot, lietojot "Ziņot par kļūdu" iespēju aplikācijā.
Vai tas ir visiem vai tikai man-nezinu,bet man vairs neraada draugu daargumus.Agraak biezhi vien piestaigaaju pie draugiem un vinjiem sho to uzdavinaaju,tagad atverot draugu daargumus uskirot lapas uz priekshu nevienam draugam neparaadaas,ko vinjam vajadzeetu,neticu,ka nevienam neko nevajag,bez tam-neparaadaas tur arii tie daargumi,ko veelos es.......???????????
Draugu vēlmju sarakstā vairs netiek uzrādīti tie dārgumi, kuri jums nav.
Ja sakrāj komplektu par kuru saņem 750 naudiņas, tad saprotu, ka par to vajadzētu dot 75 punktus. Tā vismaz ir par citiem komplektiem. Tāču 75 punktu vietā visu laiku dod tikai 50. Esmu ziņojusi par šo kļūdu, tomēr nekādas izmaiņas nav. Punktu krāšana iet diezgan lēni un es jau šjā sakarā esmu zaudējusi pāris simtu punktu. Nav godīgi!
Dažādiem komplektiem ir dažādi apbalvojumi par to iemanīšanu. Citreiz tie ir lielāki un citreiz mazāki, bet tā katrā ziņā nav kļūda;)
Ko man darīt, ja es gribu izstāties no šīs spēles un sākt visu no sākuma nevis turpināt?
Iesakam lietot "Ziņot par kļūdu" iespēju aplikācijā, lai sazinātos ar tehnisko daļu;)
vai to brīnumūdeni var nopirkt tikai par zeltu, esmu gandrīz visas noslēpumu salas izgājusi, bet to ūdeni nekur neatradu?
Noslēpumu salās ir iespējams atrast arī brīnumūdeni.:)
Vai trejžuburi iespējams iegūt tikai nopērkot?
Trejžuburi var arī iegūt pabeidzot Poseidona Strūklakas būvniecību.
Kur palika mans pārsteigums šodien?
Pārsteiguma dāvanai jāpienāk katru 4 dienu. Gadījumā ja tomēr to nesaņēmāt tad ziņojiet par to lietojot "Ziņot par kļūdu" iespēju aplikācijā.:)