Daiņa fotogrāfijas

 

Ieteikt
 60

Izmaksas

Iespējamās fotografēšanas izmaksas:
Fotografēju arī gadījumos, kad nekas neatbilst maniem bezmaksas projektiem un tad fotografēšanas izdevumus sedz pasūtītājs. Cenas ir aptuvenas un katrā gadījumā jāskatās atsevišķi (vai tālu jābrauc, vai vajag tikai vienu bildi, vai studijā/interjerā, vai kas sarežģīts un daudz papildus izmaksas utt.). Bildes šajā gadījumā arī ļaujat izmantot man (reklāma, konkursi, izstādes, portfolio utt.). Par pirmo stundu parasti sanāk 70 EUR un katra nākamā ap 35 EUR. Ja ir kas ļoti interesants, tad cena var samazināties pat līdz bezmaksas variantam. Vairāk par bezmaksas sadarbību var lasīt te.
Iespējamās kāzu fotografēšanas izmaksas standarta variantā, ja tiek dota atļauja bildes izmantot un ir kaut kas interesants/nestandarts, piemēram, atvēlat pietiekami daudz laika fotosesijai. Tad cena būs ap 350 EUR + transporta izmaksas 0.15 EUR/km vai ja maksā pa stundām, tad 70 EUR pirmā stunda un 35 EUR katra nākamā ar atļauju bildes izmantot.

Parasti nefotografēju biznesa pasākumus (Ziemassvētku balles, tusiņi, konferences, sporta spēles u.c.), bēres,  žurnāliem (jo neko nemaksā) un varbūt vēl ko neinteresantu, jo ja man sižetiski neliekas interesanti, tad arī bildes tādas sanāk - vienkārša reportāža, kam atradīsiet arī vienkāršāku fotogrāfu.
Ja esat radoša personība vai nevēlaties maksāt par fotografēšanos un gribat piedalīties kādos radošos projektos, tad ir arī dažādi bezmaksas varianti.