bbaclub.lv

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 2

Zelta mopēds 2015

Nolikums Zelta mopēdam

Nolikums Retromotocikliem

Nolikums Retro motokrosam, zelta mopēda motokrosam

DatumsVietaInformācijaReģistrācija
Rezultāti
Foto/video
Mūsu labākais apļa laiksKlaseMūsu labākās iegūtās vietas
01.05BiķerniekiZelta Mopēds, Retro motocikli motošosejā
Beigusies
1.28.458
1.29.140
1:28.939
1:17.135
2A50
2A50
2A50
Retro500
2.-E.Klintsons
3.-J.Klintsons
5.- G.Pokšāns
5.- G.Pokšāns
02.05OlaineRetro motokross, zelta mopēda motokrossBeigusies
 
1:50.215
2:25.638
2A50
2A50
Retro350
2. -M.Egle
3.-A.K.Vīgrants
13.-M.Bērziņš
10.05s/k 333Zelta Mopēds, Retro motocikli motošosejā, ielas motocikli
 Beigusies
1:17:113
1:15:597
1:05:976
2A50
50sport
Retro500
2.- J.Klintsons
3.- M.Egle
1.- G.Pokšāns
17.05APEZelta mopēda motokrossBeigusies --nestartējām
30.05ElkšņiRetro motokross, zelta mopēda motokross Beigusies
01:37.429
01:58.717
02:33.824
2A50
2A50
Retro350
2.-M.Egle
4.-M.Bērziņš
14.-M.Egle
06.06DaugavpilsZelta Mopēds, Retro motocikli motošosejā
  Beigusies
 
1A45
2A50
2A50
Retro500
1.-M.Egle
2.- E.Klintsons
3.- J.Klintsons
2.-G.Pokšāns
20.06BiķerniekiZelta Mopēds, Retro motocikli motošosejā,ielas motocikli BeigusiesRezultāti 
2A50
1A45
Retro500
1.-E.Klintsons
3.-M.Klintsone
2.-G.Pokšāns
20.06JaunmārupeRetro motokross, zelta mopēda motokross  Beigusies
BBAclub.lv
01:12.613
01:26.222
01:30.811
02:58.219
2A50
2A50
2A50
Retro350
3.-M.Egle
4.-M.Bērziņš
5.-A.K.Vīgrants
13.-M.Bērziņš
28.06 Zelta Mopēds, Retro motocikli motošosejā  BeigusiesRezultāti 
2A50
2A50
Retro350
1.- E.Klintsons
3.- J.Klintsons
2.-G.Pokšāns
05.07SaldusRetro motokross, zelta mopēda motokross Beigusies Rezultāti
02:20.365
02:06.458
02:03.185
2A50
2A50
2A50
2.-M.Bērziņš
3.-A.K.Vīgrants
4.-L.Bergmanis
11.07SmilteneZelta Mopēds, Retro motocikli motošosejā, ielas motocikli  BeigusiesRezultāti 
1A45
2A50
Retro500
2.-M.Ruģelis
4.-J.Klintsons
2.-G.Pokšāns
26.07MadonaZelta Mopēds, Retro motocikli motošosejā, ielas motocikli   BeigusiesBBAclub.lv 
2A50
2A50
Retro350
1.- J.Klintsons
2.- E.Klintsons
1.-G.Pokšāns
08.08
09.08
JelgavaZelta Mopēds, Retro motocikli motošosejā, ielas motocikli   BeigusiesBBAclub.lv 
1A45
2A50
2A50
Retro350
5.- A.K.Vīgrants
1.- J.Klintsons
3.- E.Klintsons
3.- G.Pokšāns
15.08GulbeneRetro motokross, zelta mopēda motokrossBeigusiesRezultāti
01:01.294
01:08.992
01:03.483
02:15.991
2A50
2A50
2A50
Retro350
3.- A.K.Vīgrants
4.-M.Bērziņš
4.-M.Egle
11.-M.Bērziņš
12.09ViesīteRetro motokross, zelta mopēda motokrossBeigusiesRezultāti
01:07.563
01:16.810
01:33.203
02:30.304
2A50
2A50
2A50
Retro350
2.-M.Egle
4.-A.K.Vīgrants
5.-M.Bērziņš
9.-M.Egle
26.09
Vecumnieki
Teseļska kauss
Zelta mopēda motokrossBeigusies  
2A50
2A50
2.-J.Vīgrants
3.-E.Klintsons

Retro motošosejas kopvērtējums pēc 8 posmiem!

Zelta mopēda klubu kopvērtējums!

Kluba nosaukums01.05.10.05.06.06.20.06.28.06.11.07.26.07.08.08.Kopā
BBAclub.lv69119130110111114112113878
BJC "Jaunība"84851267783908474702.5
Mazmoto798750508177108127659
RJTC3525377910947109116557
Karro MX4218444447424042319
Motoaplis40474040404200249
Bieriņi3600344036360182
PaTī5050000000100

Retro motokrosa 2A50 kopvērtējums

Nr.BraucējsOlaineElkšņiJaunmārupeSaldusGulbeneViesīteKopā
8Arvo MATHEUSS504244504440270
999Martins EGLE44384003444200
108Ilgonis KARRO0415005050191
19Maris BERZINS03636403432178
11Artis VIGRANTS40016404036172
18Igors DUKS045000045
888Lauris Bergmanis000400040