Dārgumu mednieks

Ieteikt
 28.1K

Informācija

Izstrādātājs: SIA "CDI"
Šī aplikācija atrodas izstrādes režīmā, un pieejama tikai tās izstrādātājiem, ne vairāk kā 30 lietotājiem. Mēs neesam apstiprinājuši šo aplikāciju un neiesakām to lietot, ja vien neuzticaties tās autoram.

Par aplikāciju

Dārgumumednieks - tik aizraujoša spēle vēl nav redzēta!


Dārgumu mednieks - jūsu avatars ir gatavs kalpot pavēlēm!

Dārgumu mednieks ir “Flash” tehnoloģijā izstrādāta spēlīte, kuras jēga ir dārgumu meklēšana. Spēlētāja galvenais uzdevums ir pa karti pārvietot savu avataru jeb spēles cilvēciņu un meklēt apslēptos dārgumus. Dārgumu mednieks ir pirmā Draugiem.lv pieejamā spēle, kur darbības tiks veiktas nevis ar “savu” neredzamo roku, bet gan visus spēlētāja uzdevumus izpilda spēlētāja spēles cilvēciņš, tādējādi Atlants.lv komanda ir uzstādījusi jaunus spēļu kvalitātes, noformējuma un tehniskās sarežģītības standartus pārējiem spēļu izstrādātājiem.

Realitātei pietuvināta, izglītojoša un tiešām aizraujoša spēle!

Spēle ietver daudz un dažādas kartes, kuras spēlētājam jāpārmeklē. Interesanti, ka spēlē dārgumu meklēšana notiek dažādās mūsu pasaules reālās vietās - t.i.spēle ir būvēta uz reālās pasaules kartes, kas spēlētājiem ļauj gan atsvaidzināt ģeogrāfijas zināšanas, gan arī uzzināt šo to jaunu par vēsturi un dažādu tautu kultūrām. 

Skaista un bagātīga grafika + interesanti piedzīvojumi!

Mūsu programmētāji kopā ar spēles autoriem un māksliniekiem ir izstrādājuši, uzzīmējuši un izveidojuši animāciju, kā arī funkcionalitāti vairākiem simtiem dažādu objektu, kuriem bieži vien ir visai dažāda un neparedzama darbība, kas rezultātā spēli padara īpaši aizraujošu un interesantu, jo spēlētājs nevar zināt, kas viņu sagaida nākošajā kartē. Taču arī turpmākajā spēles attīstības gaitā ir paredzēts to papildināt ar visdažādākajām jaunām papildus iespējām, objektiem un piedzīvojumiem.

Mazliet vairāk par spēles gaitu

Spēlē atrodamie dārgumi veido dārgumu komplektus, kurus var iemainīt pret dažādiem labumiem, kad ir sakrāts viens pilns dārgumu komplekts, kas parasti sastāv no 5 dažādiem dārgumiem. Spēle iekļauj arī tādas funkcijas, kā savstarpēja dažādu dāvanu dāvināšana un spēlētāju sastrādāšanās, kā rezultātā spēlētāji izpilda spēlē iekļautos uzdevumus. Veicot dārgumu meklēšanu, tiek nemitīgi tērēta enerģija, bet enerģiju var atjaunot, novācot ražu no sava mazdārziņa, vai arī apēdot dārzeņus, kurus var nejauši atrast dārgumu meklēšanas procesā, vai arī saņemt kā dāvanu no saviem draugiem.

Kontakti

Spēles oficiālā draugiem lapa: http://www.draugiem.lv/Dargumu-Mednieks/
Spēles oficiālais Twitter kanāls: http://twitter.com/DargumuMednieks/
Spēles izstrādātājs - interneta bibliotēka Atlants.lv: http://www.Atlants.lv

Jaunumi

Meklējam palīgus - testētājus, tulkotājus, zīmētājus, satura veidotājus. Vairāk informācijas par to atradīsi šeit: http://www.draugiem.lv/dargumu-mednieks/…

Uzaicini draugu