OldoMeter

Ieteikt
 106

Informācija

Izstrādātājs: SIA "CDI"
Aplikācija OldoMeter ir slēgta.

Akcijas, kuras jau beigušās:

 "1.septembra dāvana" - bezmaksas statistika laikā no 1.-5.septembrim (beigusies)

Kā dāvanu skolēniem, studentiem un arīdzan skolotājiem un pasniedzējiem, kā arī visiem pārējiem, kam skolas gaitas nav svešas, spēles OldoMeter izstrādāji no Atlants.lv dāvina visiem iespēju no 1.-5.septembrim skatīt OldoMeter statistiku bezmaksas.

"Bezmaksas statistika vienai dienai" - 23.08. (beigusies)

Pirmd.23.08.2010. OldoMeter statistika būs visiem pieejama BEZMAKSAS!

"Melnā piektdiena" (beigusies)

Melnajā piektdienā (13.augustā), lai kompensētu šīs dienas tumšo nokrāsu, dāvinām OldoMeter statistiku visiem spēles spēlētājiem BEZMAKSAS! 

Iesaki "runā" un saņem arī piektdienas OldoMeter statistiku BEZMAKSAS! (beigusies)

Iesaki šo sarunu http://www.draugiem.lv/say/?pid=77721659 saviem draugiem un, ja būs vairāk kā 1000 ieteikumu, visi ieteicēji saņems arī piektdienas (6.aug.) statistiku BEZMAKSAS! Priekā!

Urrā! 1000 ieteikumu ir saņemti! Ja arī Tu vēlies būt starp tiem, kas rītdienas OldoMeter statistiku saņem bezmaksas, vari paspēt vēl līdz šodienas (5.aug.) plkst. 18:00 šo sarunu ieteikt saviem draugiem.


AKCIJA: Visi šodienas (4.augusta) minējumi apskatāmi BEZMAKSAS! (beigusies)

Visi šodien (4.augustā) iegūtie spēlētāju vecuma vērtējumi ir apskatāmi BEZMAKSAS! Beidzot ir iespēja noskaidrot, cik veci patiesībā izskatāmies par to nemaksājot ne santīma. Urrā! OldoMeter devīze

Spēlītes OldoMeter devīze ir: "Jauns vai vecs, lai gadi lec!"


“Made in Latvia”

OldoMeter jeb VecumMetra nosaukums radies no angļu vārdiem “Old” un “Meter”. OldoMeter ir Latvijā izdomāta un izstrādāta spēlīte, kas ļauj ikvienam noskaidrot, par cik vecu to uzskata citi cilvēki, kā arī pašam pārbaudīt un uztrenēt savas spējas noteikt citu cilvēku vecumu - tā ir spēja, kas var dzīvē lieti noderēt...;)


OldoMeter Tev palīdzēs nomest dažus gadus vai pieaudzēt klāt! 

Tev būs tik gadi, cik vēlies! Varbūt gribi, lai citi domā, ka Tev ir vairāk gadu kā patiesībā vai arī tieši otrādi - izskaties jaunāks vai jaunāka? Vai arī gribi uzzināt reālo situāciju, cik īsti Tev gadus dod cilvēki no malas, kuri zina, ka Tu viņus nesitīsi, ja tie godīgi pateiks, cik vecs vai veca izskaties? Tad OldoMeter ir domāts tieši Tev!


OldoMeter strādā?

Ienāc OldoMeter un apskaties - viss ir vienkāršāk par vienkāršu! Spēlītes lietotāji redz Tavu bildi un izsaka minējumus par Tavu vecumu. Bet Tu vari mainīt savu izskatu - frizūras, drēbes, varbūt arī kosmētiku - eksperimentē ar dažādām savām bildēm un seko līdzi, kā mainās Tava vecuma minējumi. Tā arī noskaidrosi, kā palielināt vai samazināt savu vecumu.

Tātad diemžēl Tevi pašu padarīt vecāku vai jaunāku mēs tomēr nevaram, bet mēs palīdzēsim Tev noskaidrot, kā Tu vari mainīt apkārtējo cilvēku viedokli par savu vecumu. Bet nu, pietiek lasīt aprakstu, laiks iet un "gadi skrien kā stirnas", ver vaļā OldoMeter kamēr vēl neesi pārāk vecu - mēs, Tavi draugi un pilnīgi visi foršie cilvēki, kas lieto OldoMetru, jau Tevi gaidām un esam gatavi godīgi pateikt, cik vecs vai veca izskaties! ;)


Papildus informācija par OldoMeter 

Spēles oficiālā domubiedru grupa: http://www.draugiem.lv/group/92463/

Spēles izstrādātājs: http://www.Atlants.lv

Spēles izstrādātāja draugiem.lv lapa: http://www.draugiem.lv/Atlants/

Uzaicini draugu