Apotheka

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 9

Jaunumi

  Par šo profilu

  Apotheka - Tava laimes formula!

  Saviem klientiem nodrošinām augsti kvalificētu farmaceitisko aprūpi moderni iekārtotās aptiekās un piedāvājam plašu recepšu un bezrecepšu zāļu, uztura bagātinātāju, medicīnas ierīču, higiēnas preču un ārstniecisko augu tēju klāstu.

  Kontakti Vairāk »

  Jautājumi un atbildes

  Man ir spēcīga alerģija no lapseņu un bišu kodieniem. Vai ir kāds preparāts, ko es varētu iegādāties un turēt pa rokai koduma gadījumam?

  Atbilde:
  Terapija atkarīga no alerģijas izpausmes pakāpes un veida. Ja reakcija uz bišu/lapseņu indi ir vietēja (apsārtums, uztūkums, sāpes, nieze) un norise uzskatāma par vieglu, nepieciešami pretalerģijas līdzekļi (vislabāk ātras iedarbības, piemēram Fenkarol, Reactin, Tavegyl u.c.). Parādoties pirmajiem simptomiem (apsārtumam, pietūkumam) kā pirmās palīdzības līdzekli var izmantot aukstas kompreses uz koduma vietas. Ja reakcija ir vidēji smaga vai smaga (anafilaktiskais šoks- traucēta elpošana, sāpes vēderā, krampji, samaņas zudums; iespējamas letālas sekas) ieteiktu Jums konsultēties ar ģimenes ārstu vai alergologu par recepšu medikamentu piemērošanas nepieciešamību.