Biogrāfija

Par mums runā:
Labais! (J. Skutelis)
Vienkārši un skaisti (A. Krēsla)
Pasaulei tas ir jādzird! (J. Šipkēvics)
1:0 (A. Kreipāns)

Bet tas viss sākās tā. Grupas pirmsākumi meklējami Siguldā. Trīs čaļi ar labu humora izjūtu sadomāja nedaudz paāzēt latviešu izpildtāju dziesmas. Nu viss sākās ar to, ka pirms 12. klases izlaiduma skolas vadība palūdza nedaudz aizpildīt tukšās vietas, kas bija radušās sakarā ar ierasto māksliniecisko kolektīvu atrašanos citās vietās. Nu, tā nu viņi arī aizpildīja. Tapa dziesmas atbilstoši tā laika aktuālajiem notikumiem.
Tad nāca studiju laiki Jelgavā un uzvaras dažādos konkursos. Turpinājām pa savam interpretēt pazīstamus izpildītājus un dziemas. Dažādi skaņdarbi pārtapa, piemēram, par "Spiež riekstus neparasti" (oriģināls - "Sirds sadeg neparasti"), "Ar straumēm uz jūru" tapa par "No Šauļiem uz Rīgu".. nu, tādā veidā! :) Tanī laikā arī tikām pie nosaukuma. Liela vaina pie tā ir slavenās grupas "Daylight" dalībniekiem. Jo vienu no saviem kolēģiem dalījām ar viņiem. Viņš braukāja uz Siguldu uz viņu mēģinājumiem un vislaik stāstīja, "a redz, kā pie mums Jelgavā iet"... Nu un "Daylight" puiši sāka āzēt - "A pie mums Jelgavā.. a pie mums Jelgavā.." .. Un tad, kad bija jādomā šī trio nosaukums, tad divu domu vairs nebija. Trīs domu arī ne.
Tā ir nogrābti lauri trīs Folkfestivālos pēc kārtas. Pēc tam vairs neļāva piedalīties, sakot: "Nu, ļaujiet arī citiem uzvarēt.." :)) Un mēs piekāpāmies. Bet neesam padevušies. Jelgava vēl mūs redzēs. Un Vaivari arī droši vien.
Tagad esam gājuši soli uz priekšu. Saīsinājām nosaukumu uz ApmJ un piepulcinājām savam sastāvam vēl dažus monstrus, lai skanējums būtu pilnīgāks. Un tas ir izdevies godam. Koncertos dzirdot mūs izpildām 60 - 70 gadu roka klasikas kaverversijas, klausītājus pārņem sajūta, ka viņi atgriežas atpakaļ puķu bērnu laikā.
Protams, radošās tieksmes ir ļoti lielas, tādēļ arī spiežam no sevis ārā arī pašu garadarbus.

Un vēl kas - esam pamanīti arī profesonāļu aprindās un ieguvuši 2. vietu kluba "Četri Balti Krekli" festivālā, galveno balvu Radio SWH konkursā "SWH Future" un 1. vietu konkursā "Stage number one".

Patīkamu klausīšanos.

Ja nu kādam sagribās, lai mēs iepriecinām viņu ar savu lielisko koncertprogrammu, sazvanās - tel. 29126063.

@@@ "A pie MUMS Jelgavā" sastāvs:

*Edgars - skaistas balss īpašnieks, reizumis viņš TO arī izmanto. Prot spēlēt arī vijoli, trombonu, sintezatoru "Yamaha". Arī TO viņš dara, kad kāds viņu spiež TO darīt. Bungas nemāk.
*Ģirts - skaistas balss īpašnieks, taču kautrējas TO izrādīt, tādēļ dzied tikai vienā dziesmā. Bet pamatīgi. Ģitāras virtuozs. Neaizvietojams. Māk iekopt dārzus, var uzrādīt papīru. Ja vajag.
*Ēriks - skaistas balss īpašnieks. Cenšas TO izrādīt, kam vien var un kad vien var. Ir apguvis arī dažādu instrumentu spēli. TOs izmanto, kad vajadzība spiež. Citādi visādi paciešams un jauks cilvēks, ja vien nedzied. Māk bungas.
* Mārcis - noteiktās aprindās pazīstams kā MoncterSkins. Jo viņš tiešām savas 5 resnās basģitāras stīgas pārvalda labāk par saviem 20 pirkstiem. Jo tie dažreiz ir nekontrolējami. Māk visu. Gandrīz.
* Raitis - zināms arī kā BONZO. Jo viņā pamazām pārdzimst slavenā Led Zeppelin bundzinieka dubultnieks. Tīri muzikālā ziņā. 2 vāļu pavēlnieks. Atzīst, ka skola sūkā. Labā nozīmē.
* Jonatans - nokristīts divos vārdos - JIMY JIMY. Jo viņa ģitārspēle atgādina un līdzinās abiem ģitārspēles monstriem - Džimijam Peidžam un Džimijam Hendriksam. Ar vienu ausi nedzird noteiktu frekvenču skaņas. Tas palīdz labāk gulēt.
*Maigonis - skaistas balss īpašnieks, taču maz runā, lai neteiktu, ka nemaz. Nekad nav parādījies skatuves gaismās. Dzīvo blokmājā. Izpalīdzīgs cilvēks. Vismaz.

Dalībnieki

6 stīgas + korpuss + 220V - notis

vokāls + notis + instrumenti - idejas

4-5 resnas stīgas - burnīca - vokāls - notis

uz laiku pasīvs

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam