AIESEC Latvija

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
10


Par šo profilu

Pasaulē lielākā studentu un jauniešu vadītā organizācija AIESEC, darbojas 124 pasaules valstīs jau 65 gadus. AIESEC mērķis ir attīstīt studentu profesionālās iemaņas un līderības potenciālu, piedaloties dažādos vietējā un starptautiskā mēroga projektos.

Sekotāji419

 

Kontakti

 

News

Lasīt senākus ierakstus

AIESEC Riga Info vakars

  • 25. sep 2014 12:00

Draudzīgs atgādinājums visiem:

Šodien, 25.septembrī, Alberta koledžā, skolas ielā 22 18:30, notiks AIESEC Rīga Info vakars, kurā varēsi uzzināt par iespējām, ko AIESEC Tev var sniegt. Kā arī būs iespēja saņemt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem klātbūtnē. 


Atnāc, uzzini - būs to vērts!

AIESEC izsludina jauno biedru uzņemšanu

  • 18. sep 2014 23:51

Pasaulē lielākā studentu un jauniešu vadītā organizācija AIESEC izsludina jauno biedru uzņemšanu. Piesakies līdz 5.oktobrim un kļūsti par tās biedru!


Pieteikties aicināti visi studenti vai nesenie augstskolu absolventi, kas vēlas attīstīt savas prasmes un zināšanas tādās sfērās kā finanšu vadība, pe... Lasīt tālāk

Reload2014

  • 10. sep 2014 02:55

This weekend the leaders of AIESEC in Latvia were together in a conference working on new trends and strategies to make our entity grow and spark our word through latvian youth  

Piedzīvo neaizmirstamu vasaru kopā ar AIESEC

  • 3. jūn 2014 12:52

Piedzīvo neaizmirstamu vasaru kopā ar AIESEC. Jautājumu gadījumā lūdzu rakstīt uz recruitment@aiesec.lv

Pieteikšanās saite: www.aiesec.lv/join

10 interesanti fakti par Globālā Pilsoņa programmu

  • 23. mai 2014 11:11

#5 Šī brīvprātīgā darba programma galvenokārt nozīmē mācīt skolēniem angļu valodu vai iepazīstināt citu valstu pārstāvjus ar Latvijas kultūru kā arī izglītot sabiedrību par dažādām globālām tēmām, tostarp videi draudzīgu dzīvesveidu un uzņēmējdarbību.


fill in your application here:... Lasīt tālāk

 

Runā