Biogrāfija

www.zvaigznulietus.lv
Nu jau tuvojas 20 gadi kā grupa Zvaigžņu Lietus veiksmīgi turpina iekarot arvien jaunas un jaunas publikas simpātijas. Saņemot spēkus un apvienojot idejas, ir jau tapuši 4 albumi un piektais jau ir tuvu izdošanai.1993: sanāk kopā vēl joprojām grupā spēlējošais solists un solo ģitārists Alvis Grīnbergs; taustiņmeistars Armands Sviķis un saksofonists Gundars Minalgo un tiek nodibināta apvienība Zvaigžnu lietus (ZL)
1993-1999: Grupa izbauda mazo pasākumu burvību lielākoties Kurzemes apkaimē
2000. gadā ZL satiekas ar patreizējo mūsu grupas atbalstproducentu „Gailītis G” un tieši ar Jāni Viduskalnu, kas deva stimulu sāk rakstīties un piedalīties lielākos publiskos pasākumos
2002. gadā tiek izdots pirmais albums „Ja Tev laimei pazudušas pēdas” un ar veiksmīgu prezentāciju tika uzsākta ieiešana publiskajā apritē. Tajā laikā grupas sastāvam bija pievienojas Vairis Ausvalds (basģitārists)

Pēc veiksmīga pirmā albuma bija laba motivācija turpināt darbu un jau 2004. gadā Grupa sevi piesaka ar albumu, kas bija nosaukts grupas vārdā un mūsu pašreiz lielākā hīta „Zvaigžņu lietus” vārdā. Albuma prezentācijā arī grupa iepazinās ar saviem pirmajiem mūzikas draugiem, kas neliedza savu palīdzīgo roku – Apvedceļš un Vēja Runa ar Andri Šīrantu priekšgalā. Dziesma „Zvaigžņu lietus” tika atzīta par vienu no skanējušākām dziesmām 2004. gada laikā un arī veiksmīgs starts Mūzikas video konkursā, kā rezultātā grupa ierindojās 42. vietā starp Vērtīgākajām šovbiznesa zvaigznēm Latvijā
2005.gadā Grupai pievienojas Jānis Mihailovs, ienesot jaunas vēsmas un idejas, kā arī citu skatījumu un protams labu balsi. Tiek mainīts spēlēšanas stils no sintezatormūzikas uz „dzīvo” mūziku
2005. gada nogalē ZL nosvin savu 13 gadu jubileju ar izdotu trešo albumu „ ... par lietu...” un lielu prezentāciju Ugāles sporta manēžā. Grupai parādās pietiekami liels skanējums jau LR2 un par grupas labo feju kļūst Vita no LR2, kura palīdz saprast, kas ir kas un tai pat reizē neliedz labus padomus un superatbalstu.
2006. gads – ir atpazīstama mūzikas apvienībā visā Latvijā. Spēlē gan šlāgerfestivālos, ballēs, uzņēmumu pasākumos, pieņemšanās, kā arī zaļumballēs, kāzās, dzimšanas dienās. Tai pat laikā domā jau par nākamo albumu.

2007. gadā grupai pievienojas Zigis, soloģitārists, kas vēl vairāk uzlabo dzīvo skanējumu un nu jau ir seši, „uz vienu roku” darbojošies mūziķi un gada beigās top ceturtais grupas albums "Mīlestība nav spēle.". Albūmā iekļauti tādi hīti kā "Mīlestība nav spēle", "Īstā vieta", "Baltajā pilī" u.c.
2008-2009: ZL nedaudz izjūt krīzi, bet ne tik ļoti - spēlēt ir kur un viss notiek. 2009. gada pirmajā pusē tiek uzsākts darbs pie jau piektā mūsu albuma.
2011: tiek beigts un steigts darbs pie piektā albuma.
2013: labi ka netika pārāk tomēr sasteigts - grupas 20. gadu jubilejas gadu iesākot tiek izdots mūsu piektais albums "Šai zvaigžņu stundā", ko atzīmējam ar īpašu (sēdošo) koncertu, vairākas dziesmas sāk skanēt īpašajā akustiskajā versijā.
2013: Vairākas dziesmas no jaunākā albuma klausītājiem īpaši iepatīkas - "Es zinu rozes vīst" ilgu laiku kļūst par vienu no spēlētākajām dziesmā Latvijas Šlāgerkanālā, "Agrs Rīts" ar lielu jūsu atbalstu kā ienāk LNT rīkotajā "Dzintara Dziesmu" aptaujā, tā tur iekārtojas pirmajā vietā 4 nedēļas no vietas un pelnīti iekļūst starp 18 fināla dziesmām.
2014: Gaidiet pārsteigumus! - esam uzsākuši darbu pie...
Veiksmīgu skanējumu un liels paldies visiem mūsu atbalstītājiem, „otrām pusēm”, skaistajām meitenēm un tā tālāk! Mēs tiešām centīsimies Jūs pārsteigt!

Dalībnieki

Lakstīgala un ģitāra!!!

Pūtējs un runas vīrs...

TOP dziesma (86 vieta topā)

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam