Apgāds Zvaigzne ABC

Oficiālā lapa
Ieteikt
 33

Jautājumi un atbildes

Labdien! Vēlējos zinār, vai drīzumā nav domas iztulkot grāmatu “ThePerks of Being a Wallflower”?
Sveiki!
Atvainojos par iepriekšējo neprecīzo atbildi!
Grāmata būs latviešu valodā, ceram, ka tā iznāks šinī vasarā.
Egita
Labdien! Vai plānojat izdot arī Murakami grāmatu "Norvēģu koks"?
Labdien!
Murakami "Norvēģu koku" ir izdevusi izdevniecība AGB.
Egita
Sveiki! Kad tiek plānots izdot Haruki Murakami grāmatas "1Q84" trešo - pēdējo daļu? Pašlaik lasu otro daļu, teju jau esmu pabeigusi, un grāmata tiešām ir interesanta - lieliska lasāmviela, nav tāda, kā visi kriminālromāni vai romantiskā literatūra. Šī grāmata liek visu laiku rūpīgi seko līdzi katram notikumam, tā teikt "spicēt ausis", aicina pašu lasītāju ienākt Murakami radītajā jaunajā 1Q84 gadā. Paldies par tik fantastisko grāmatu! Un tieši tāpēc jau gaidu trešo daļu! ;)
Sveiki!
Prieks, ka Murakami patīk un aizrauj!:) Trešo daļu plānojam izdot uz gada beigām, jo tā vēl tiek tulkota, bet lai īsāka gaidīšana, varu piedāvāt paskatīt Murakami "Kafka liedagā" un drīz atkārtoti izdosim "Dejo, dejo, dejo" un "Skarbā brīnumzeme un pasaules gals".
Egita
Labdien! Nu jau pavisam tuvu ir muzeju nakts, bet vēl joprojām nekur neatrodu, kāds tad tieši būs šis "cenu pārsteigums". Vai ir iespēja iegūt kādu info par to, kādas būs atlaides?
Labdien!
Lūk visa informācija par Muzeju nakti
http://www.zvaigzne.lv/lv/apgads-zvaigzn…
ar sveicieniem,
Egita
Tā kā muzeju nakts mājas lapā vēl nav publicēta šī gada programma, jājautā "pa tiešo". Vai Zvaigzne šogad piedalās Muzeju naktī?
Sveika!
Arī šogad mēs piedalamies Muzeju naktī un Zvaigznes grāmatnīcās būs cenu pārsteigumi, bet tas, kādas atlaides un kurām preču grupām, būs zināms, kad nāks tuvāk 19.maijs.
Egita
lidz kuram ir rakstnieku gramatu konkurss
Sveiki!
Lūk, viss info par konkursu http://www.zvaigzne.lv/lv/apgads-zvaigzn…
Lai veicas,
Egita
Vai tam konkursam ''Zvaigznes grāmata 2012'' ir kāds vecuma ierobežojums?
Noteikumos nekas nav minēts par vecuma ierobežojumu. http://www.zvaigzne.lv/lv/apgads-zvaigzn…
Labdien, gribētu uzzināt, kad tiks izdots trešais turpinājums Sāras Larkas grāmatai "Baltā mākoņu zeme"
Sveiki!

Trešo daļu plānojam izdot 2012. gada rudenī.

ar sveicieniem,
Egita
Vai Jūs iztulkosiet arī citus Megijas Stīvoteras darbus: "The Scorpio races" un "The Raven boys"? Un kad būs nākamā daļa grāmatai Svārstības?
Sveiki! Svārstībām turpinājums būs 2012. gada beigās, patreiz vēl nevar precīzāk pateikt. Par citiem viņas darbiem gan nav info.
Egita
Vai grāmatai lote ir vel dažādas citu veidu grāmatas?
Ir grāmata "Lote no Izgudrotāju ciema" un 2 krāsojamās grāmatas http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/katal… , kā arī šobrīd tiek rakstīta grāmata "Lote un Mēnessakmens noslēpums". Un Latvijas Grāmatu svētkos Ķīpsalā 4.martā būs pasākums par godu filmiņai un grāmatai par Loti, nāc ciemos!:) http://www.zvaigzne.lv/lv/apgads-zvaigzn…