Biogrāfija

Grupa APVEDCEĻŠ nāk no skaistas pilsētas Vidzemē - Smiltenes. Muzikālajā apvienībā darbojas 5 atraktīvi vīrieši: solists Jānis Krūmiņš, basģitārists Armands Leimanis, soloģitārists Edžus Podnieks, taustiņinstrumentālists Raimonds Baltiņš un bundzinieks Artis Avotiņš. Katrs no viņiem izceļas ar savu īpašo knifiņu.

APVEDCEĻU pazīst visā Latvijā, un viens no lielākajiem viņu hitiem ir dziesma "Zemenes". Tā un daudzas citas spēj iešūpot ne tikai vidēja vecuma ļaudis, bet arī jauniešus. Katru gadu vasaras vidū grupa pulcina draugus & fanu pūļus uz savas jubilejas sarīkojumu.

Grupa APVEDCEĻŠ dibināta jeb pirmoreiz kopā sanāca Smiltenē 2000. gada rudenī. Sākotnējais sastāvs tika sapulcināts, lai ierakstītu dažas Jāņa Krūmiņa dziesmas. Lielākajai daļa grupas skaņdarbu viņš aizvien ir tekstu un mūzikas autors.

APVEDCEĻŠ vietējās mūzikas ārēs ir ļoti pieprasīta grupa, jo regulāri aicināta spēlēt balles un piedalīties citos sarīkojumos dažādās Latvijas vietās, tāpat pie tautiešiem Lielbritānijā un Īrijā. APVEDCEĻA dziesmas ik dienu skan Latvijas Radio 2, reizēm arī citos. Vēl šie muzikālie vīri šad un tad manāmi raidījumā "Latvijas Sirdsdziesma". Ja arī Tu vēlies APVEDCEĻU redzēt & dzirdēt savā pusē, zvani 29113456.

2018. gadā izdota pirmā vinila plate - "Zemenes".
2016. gadā izdots patlaban jaunākais albums - "Dzīvotprieks".
2013. gadā izdots albums - "Pažarnieku rokenrols".
2012. gada vasarā APVEDCEĻŠ izdeva albumu - "Neatvairāmā" ar Jāņa Krūmiņa mūziku un sava novadnieka, satīriķa Pētera Ētera vārdiem.
* 2011. gadā izdots APVEDCEĻA 7. albums "Durvis uz vasaru".
*2009. gadā iznāca APVEDCEĻA 6. albums "Pārdomu autobuss".
*2007. gadā - 5. albums "Viss, kas bijis reiz".

Informācija par iepriekšējiem albumiem un citas vēsturiskas ziņas - www.apvedcels.lv.

Dalībnieki

Armands

basģitārists, menedžeris

Edžus

soloģitārists

Jānis Krūmiņš

solists, ģitārists

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam