Privātais bērnudārzs"Rotaļkāre"

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 3

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  „Rotaļkāre” ir vieta, kur bērna izaugsme ir kā skaista mozaīka, kas sastāv no daudziem maziem gabaliņiem. Tā tiek salikta soli pa solim, līdz bilde gatava. Tad prieks par to ir visiem gan tiem, kas piedalījušies šajā aizraujošajā nodarbē, gan tiem, kas to tikai vērojuši.
  Mūsu bērni ir gan mazi, gan lieli, aktīvi un netik aktīvi. Tie ir bērni, kas savu ikdienu labprāt pavada tieši šajā bērnudārzā. Te savs laiks ir nopietnām nodarbībām pedagoga vadībā, bezgalīgi jautrām un radošām rotaļām, iemīļotu audzinātāju klātbūtnē. Rotaļām un spēlēm cauri vijas precīza dienas pamatvajadzību ritma izpilde.

  Šajā pasaulē mēs esam tik dažādi, satiekamies tieši tie kam jāsatiekas - īstajā vietā un laikā. Mēs, kas satikušies Rotaļkārē - esam pārliecināti un zinām, lai pareizi sarindotu tik atšķirīgos mozaīkas gabaliņus vienotā kopībā, tie vairākkārt jāgroza, jāvēro un jāiemāca visas pasaules pacietība. Tikai tā var pakāpeniski iegūt vēlamo attēlu.

  Arī mēs - Rotaļkāres personāls, audzinātājas, pedagogi, auklītes, sadarbībā ar Jums, atsaucīgie vecāki, dienu no dienas vērojam, analizējam un saskarsmē ar bērniem realizējam visas savas zināšanas un radošās pieredzes „knifiņus”, lai bērni šeit justos gaidīti, mīlēti un zināšanās ieinteresēti. Mūsu darbošanās mērķis ir, nelaužot bērna iekšējo būtību, virzīt mazā Cilvēka izaugsmi uz iekļaušanos mūsdienu sabiedrības vidē.


  Savukārt, kā savu vadmotīvu esam pieņēmuši vienu no Paulu Koelju atziņām: „Pasaulē nav nekā tāda, kas ir pilnīgi aplams. Pat apstājies pulkstenis divreiz dienā rāda pareizu laiku.” Jāpiekrīt pasaulslavenajam rakstniekam, jo arī mūsuprāt nevar būt nepareizi izdzīvota diena. Kā prieki tā mazās bēdas dos mums mācību un izpratni par lietu dabu, kopā dzīvosim un izdzīvosim, padomāsim un vēlreiz darīsim, katrs uz savu izdošanos iesim!

  bērnudārzs bērnudārza bērnudārziem bērnudārzam bērni bērnam bērnu bērnība bērna bērniem rīga rīgas rīgai centrs centra centram centri

  Mūsu darba metodes lieliski raksturo bērnudārza nosaukums - ROTAĻKĀRE. Pēc katra paša personīgās pieredzes, visi zinām, ka bērnam nav lielāka prieka kā rotaļāties. Respektējot šo faktu, esam pārliecinājušies, ka caur rotaļām ik rīta pamatnodarbībās var iemācīt gana daudz labu lietu. Trenēt muskulīšus un attīstīties sporta nodarbībās, veidot izpratni par ritmiem un komandas darbu ritmikas - deju nodarbībās. Šīs prasmes un daudzas citas, ne mazāk svarīgas, ir ļoti noderīgas kā bērnībā tā aizvien pieaugot.
  Kad beidzot mazie gabaliņi pareizi sarindoti, paveras skats uz skaisto „mozaīku” - dzīvespriecīgu, zinošu, pašpārliecinātu un talantīgu bērnu!
  Augstāko Mīlestības un Gaismas spēku iedrošināta
  rūpēties par jūsu visdārgāko - b/d „Rotaļkāre”

  vadītāja Sigita Batraga

  Kontakti Vairāk »