Tvaikonis | tīrīšanas darbnīca

Oficiālā lapa
Ieteikt
 24

Jautājumi un atbildes

Sveiki, veicam cenu aptauju cik mums izmaksātu veļas mazgāšana pie Jums (bez gludināšanas) 2x mēnesī 3-5kg 1x mēnesī 8-10kg Gaidīsim Jūsu piedāvājumu - atrdodamies Antonijas ielā. -- Adrija
Paldies par jautājumu, Adrija! Cena veļas mazgāšanai ar mīkstinātāju un gludināšanai ir 1.20Ls/kg. Izmantojam Eiropas vadošo zīmolu profesionālos mazgāšanas līdzekļus, precīzi ievērojot apstrādes tehnoloģiskos proceus, kā arī sanitāros un dezinfekcijas noteikumus. Veļa būs kvalitatīvi izžāvēta, rūpīgi salocīta un iesaiņota. Minimālais pasūtījuma apjoms Centra zonā - 8Ls.
Vai arī privātpersonām ir iespējams noslēgt līgumu līdzīgi kā ar atkritumu apsaimniekošanu? T.i., reizi nedēļā vai divās atbrauc, savāc netīrās drēbes, tikai atšķirībā no atkritumiem, drēbes atved atpakaļ. Ir kādi minimālie apjomi?
Sveiki! Šādus jautājumus iespējams atrunāt individuālā kārtībā, piezvanot uz mūsu tālr.: 25552233. Informācija par piegādes zonām un minimālajiem apjomiem atrodama šeit: http://www.draugiem.lv/tvaikonis/pages/6887
Vai ir iespējama tikai veļas mazgāšana bez gludināšanas.
Jā, protams! Šīs weblapas kreisajā pusē Jūs atradīsiet sadaļu: Apģērbu "mājas mazgāšana", kur norādīta cena par apģērbu mazgāšanu bez gludināšanas 1.95 Ls/kg.
Labdien! Vai kurjers veļu saņem un nogādā atpakaļ arī ap plkst 19:00 vai 08:00? Interesējos, jo man nav ērti uz darbu ņemt līdz, bet pa dienu mājās nevaru būt.
Paldies, Laila, par jautājumu! Kamēr pieprasījums atbraukt Jūsu minētajā laikā ir salīdzinoši neliels, mūsu kurjers strādās darbdienās no 9.00 līdz 18.00, kā līdz šim. Tomēr tas nenozīmē, ka Jums mūsu pakalpojumi nav pieejami - īpašos gadījumos varam veikt nelielas atkāpes par labu klientiem pirms un pēc darba laika.
Man ir dārga 100% smalkvilnas auduma kleita. Vai dodat garantiju, ka to mazgājot / žāvējot vai gludinot tā netiks sabojāta? Pateicos jau iepriekš par Jūsu atbildi.
Sveiki, Viktorija! Visticamāk, šādu kleitu paredzēts tīrīt tikai ķīmiski. Ja tas tā ir, tad piemērojot tai parasto mazgāšanu, pastāv Jūsu pieminētie riski. Pat tad, ja Jums nav pārliecības, vai kleitu atļauts mazgāt vai arī to drīkst tikai ķīmiski tīrīt, Jūs varat pilnībā uzticēties mūsu tehnoloģēm, kurām ir daudzu gadu pieredze, tās labi pārzina audumus un piemēros Jūsu kleitai pareizu metodi. Dārgu smalkvilnas auduma izstrādājumu tīrīšana ir mūsu ikdiena (:
Vīram ir dārgi zīmolu krekli. Vai varu būt pārliecināta, ka ar tiem nekas neatgadīsies?
Jāsaka, ka vai katru dienu nākas strādāt ar prestižu brendu apģērbiem, turklāt mūsu uzņēmumā ir izstrādāta augstām prasībām atbilstoša darba kvalitātes kontrole. Katra klienta veļa tiek mazgāta/tīrīta un gludināta atsevišķi, ievērojot pasūtītāja individuālus norādījumus. Katru uzticēto darbu cenšamies paveikt tā, lai klienti mūs ieteiktu citiem.