Turniri.lv

Ieteikt

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  Piedāvājam Jums iepazīties ar jaunu palīgrīku turniri.lv, kas paredzēts ar futbola turnīriem saistītas informācijas pārvaldīšanai un apstrādei.

  Ar mūsu mājas lapas palīdzību Jums būs iespēja operatīvi un kvalitatīvi nogādāt informāciju Jūsu turnīru dalībniekiem un to līdzjutējiem.
  Galvenā šī projekta priekšrocība - ātra un ērta informācijas ievade, tūlītēja datu pārrēķināšana un attēlošana lietotājiem.
  Vienkārši un ātri ievadot spēļu rezultātus, spēlētāju un līdzjutēju lietošanai tiek attēlotas pārrēķinātas grupu tabulas, rezultatīvāko spēlētāju saraksti, spēlētāju individuālā statistika un citas sadaļas.

  Aizmirstiet par grupu tabulu atjaunošanu pēc katras spēles word dokumentā vai komandu apzvanīšanu par nākošo spēļu laikiem.
  Tiklīdz kalendāra dati tiks ievadīti, spēļu kalendārs būs pieejams visiem interesentiem.

  Turklāt piedāvājam arī turniri.lv sasaisti ar jau esošu mājaslapu - ir iespējama viegla datu attēlošana Jūsu mājaslapā.

  Projekts turniri.lv izstrādāts, balstoties uz ilggadēju pieredzi futbola turnīru organizēšanā Rīgā un tās apkārtnē, ņemot vērā gan iegūtās atziņas, gan realizējot dažādas
  idejas, kas radušās laikam ejot.

  Standarta piedāvājumā turniri.lv ietilpst:
  - jaunumi
  - grupu tabulas
  - komandu profili
  - Jūsu turnīra kontakinformācija
  - spēļu kalendārs
  - turnīra dokumenti
  - turnīra rezultatīvākie spēlētāji

  Turniri.lv tiek attīstīts, laika gaitā papildinot ar jaunām iespējām. Papildus vajadzības un vēlmes ir iespējams apmierināt pēc individuālas vienošanās.

  Kontakti Vairāk »

  • www.turniri.lv