Biogrāfija

ORGANIZĀCIJA TORNIS

Biedrība "Mūziķu apvienība TORNIS" ir oficiāli reģistrēta organizācija, kas ar statūtos rakstītajiem un likumā atļautajiem līdzekļiem atbalsta Latvijas neatkarīgo un nekomerciālo mūziku.

"TORNIS" joprojām pastāv un darbojas arī kā mūzikas izdevniecība.

Neformālā Rīgas neatkarīgās mūzikas izpildītāju apvienība "TORNIS" tika "dibināta" 1991.g. sākumā apvienojoties dažām Rīgas nekomerciālās mūzikas grupām, lai kopīgiem spēkiem būtu vieglāk pastāvēt un attīstīties. Mūsu grupas (Ir Bijuši Mati Un Izbijuši, Tukšā Muca, Kartāga, Baložu Pilni Pagalmi, Sirke, Sarkanais Oktobris, Voiceks Voiska, Bērnības Milicija, Mazie Smirdīgie Kociņi u.c., šo gadu laikā ar Torni tādā vai citādā veidā ir bijuši saistīti vairāki desmiti Latvijas un pat ārvalstu grupu) kopā rīkoja koncertus un festivālus, ierīkoja savu ierakstu studiju, kurā rakstījās pašas un bez maksas tās grupas, kas šķita atbalsta vērtas. Tornis ir arī ierakstu izdevniecība (bez juridiska statusa) zem kuras vārda jeb leibla, TORNIS rec., grupas publicē savus ierakstus (kasetes, cd, mp3).

1996.gadā tika izveidota Interneta mājas lapaspuse (http://www.tornis.lv, pirmos gadus gan ar citu adresi), kas bija pirmā jelkādas Latvijas mūzikas izdevniecību lapa pasaules www tīmeklī.

http://twitter.com/tornis_91

Dalībnieki

ĒNU KABINETS, PLASTALĪNS, SIRKE uc

IBM&I, PLASTALĪNS, DZĪVES VERGS uc

atslēga, BALOŽU PILNI PAGALMI, SMOGS, IBM&I u.

MSK, SUKI 2000

BĒRNĪBAS MILICIJA, MSK

ĒNU KABONETS, SARKANAIS OKTOBRIS, ATDOD ZAPTI

nekaartiibnieks, tornja spoks

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika