Biogrāfija

27. janvāri neatkarīga Rīgas grupa „The Snips” izdeva savu debijas albumu „Viva La Rock’n’Roll”. Albuma nosaukums runa pats par sevi – „rock’n’rolls ir dzīvs”, bet no grupas puses tas ir tikai sarkasms un ņirgāšanās par mūsdienas sabiedrību. 12 dziesmas – netīras ielas, glamurie disko klubi, narkotiskās vielas, seks, alkohols, nepiepildīti sapni – viss kas ir aktuāls pieaugušiem. Pēc stila dziesmas vārējas no garāžas panka līdz sintētiskam popam. Grupa uzsaka albuma rakstīšanu 2007. gadā „Black Tornado” studijā Kopenhāgenā un pabeidza to Rīgā 2010. gadā „Z-Stage” studijā.
„The Snips” ieguva iespēju ierakstīt albumu par brīvu, kā ikgadēja mūzikas konkursā „Flashlight” uzvarētāji. Interesanti, ka albums bija ierakstīts bez producenta palīdzības, grupa gribēja saglabāt savu individualitāte, tāpēc arī studijā nelaiža nevienu.
Bez menedžera un leibla grupa „The Snips” uzstājās kopā ar tādām apvienībām, kā „Bloodhound Gang”, „Ten Years After”, „Sham 69” un koncertēja tādās pilsētās, kā Viļņa un Londona, kopā uzspēlējot vairāk par 70 koncertiem.
Grupas pirmais video „Fuck Art Let’s Dance” debitēja Latvijas Mūzikas kanālā (LMK) un bija pirmajā vietā „Rādītāko klipu TOP 5”.
Ka arī pirmais Radio 101 singls „Run Run” ir Janvāra, 3. nedēļas dueļa uzvarētājs @ "Cēsu Premium New Music".

e-mail info[at]thesnips.net / m.t: +371 27149606

Dalībnieki

Aleksandrs

Drums/Samples/Vocals

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam