STILIGS.LV

Oficiālā lapa
Ieteikt

Preces atgriešana

Preces atgriešana


Katram pircējam ir tiesības atgriezt preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no saņemšanas dienas.

Uzsākot iegādātā pirkuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta!

Preču iepakojums ir jāatver pēc iespējas uzmanīgi, jo ar sabojātu oriģinālo iepakojumu prece netiek pieņemta atpakaļ. Iespējama apmaiņa pret līdzvērtīgu preci vai ar piemaksu, kā arī naudas atmaksu.

Ja klients vēlas atgriezt preci, sūtīšanas izdevumus par atgrieztās preces atgriešanu sedz klients!


Preces netiek pieņemtas atpakaļ, ja: 

  •   tās ir lietotas (valkātas vairāk par vienu reizi u. tml.);
  •   tās zaudējušas savu izskatu;
  •   tās ir sabojātas; 
  •   nav saglabātas to lietošanas īpašības; 
  •   no tām noņemtas oriģinālās etiķetes.

Ja viens no minētajiem punktiem atbilst, tad pircējs nevarēs izmantot piešķirtās tiesības un atgriezt preci ( pārdevēja atteikuma pamats ir norādīts 28.05.2002.gada Ministru kabineta noteikumos Nr.207  Noteikumi par distances līgumu 15.punkts. )

Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā, saskaņā ar PTAL 12.panta 6. daļu.

Jūsu atpakaļsūtījums tiks apstrādāts mūsu noliktavā 2-3 darba dienu laikā no piegādes dienas. Mūsu darbinieki izvērtē, vai prece ir atgriezta, ievērojot iepriekšminētos nosacījumus. Ne vēlāk kā 30 dienu laikā pircējam tiks pārskaitīta nauda uz pircēja kontu, skaitot no preces saņemšanas brīža. Preču atgriešana notiek pa pastu vai pakomātu.


Saskaņā ar Latvijas Republikas MK noteikumi Nr.207 15.3 p., Jūs nevarat izmantot atteikuma tiesības precēm, kas tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir neatvietojamas lietas, vai preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas. Par šādām precēm mēs uzskatām: zeķes, zeķubikses, apakšveļu, peldkostīmus, bikīni un peldšortus. Šīs preces atpakaļ nepieņemam higiēnisku iemeslu dēļ! Kā arī preces kuras atrodas sadaļā ''VESELĪBAI & SKAISTUMAM'' un ''SMARŽAS''. Veicot pasūtījumu, Jūs piekrītat tam, ka esat iepazinušies ar šiem noteikumiem.


Preces krāsas tonis var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas!

Ja ir jautājumi, sazinaties ar mums.