STARCRED.LV

Oficiālā lapa

 

Ieteikt

Raksti par interneta kredītu tematiku

Lasīt senākus ierakstus

Viss par un ap Latvijas nebanku kredītu jomu

  Par šo profilu

  Vēlies aizņemties, bet nevari saprast, kur un kā to labāk izdarīt? Mēs palīdzēsim izdarīt pareizo izvēli! Mūsu kreditēšanas pakalpojumu salīdzināšanas serviss piedāvā salīdzināt ātros kredītus, ilgtermiņa, patēriņa un auto kredītus. Mēs palīdzam ietaupīt vairāk!

  Kontakti Vairāk »

  Aptaujas

  Ieteikt

  Par projeku

  STARCRED projekts ir veidots, lai palīdzētu cilvēkiem orientēties kreditoru piedāvājumos un izprast kreditēšnas labo un slikto pusi. Šajā projektā tiek salīdzināti poulārākie kredītu pakalpojumi, kuri pieejami Latvijas, Krievijas, Ukrainas, Polijas, Kazahstānas, Igaunijas, Lietuvas un Spānijas kreditēšanas kompānijās. Mūsu mērķis ir palīdzēt jums izdarīt pareizo izvēli, novirzot no domas par to, ka aizņemšanās ir vienīgais pareizais risinājums. Kredītu ņemšana uzliek lielu finansiālo atbildību un var radīt nelabvēlīgas sekas. Pirms aizņemties, izvērtējiet savas iespējas aizņemto naudu atdot!

  Проект STARCRED создан, чтобы помочь людям ориентироваться среди предложений кредиторов и понять хорошую и плохую сторону кредитования. На этой домашней странице сравниваются наиболее популярные услуги по кредитованию, доступные в латвийскихказахстанскихукраинских и эстонских кредитных компаниях. Наша цель – помочь вам сделать правильный выбор.