Biogrāfija

Signe Vacation
Ir jauna māksliniece mūzikas pasaulē. Tā ir meitene, kas uzdrošinās. Pavisam nesen viņa sāka nodarboties ar mūziku. Tikai divus gadus atpakaļ viņa sāka mācīties dziedāt, viņa vēl joprojām mācās un mēs zinām, ka jāmācās būs visu mūžu.

Signe Vacation – muzikāla atvaļinājuma ceļvedis. Viņas mērķis ir likt Tev aizmirsties no ikdienas raizēm un ļauties deju ritmiem! Viņa sola enerģiskus priekšnesumus tuvākajā nākotnē un mūziku, kura pavērs Jums jaunas perspektīvas mūzikas skatlogā.

6 mēnešus atpakaļ tapa projekts, kas veicināja jaunās izpildītājas strauju izaugsmi. RISEBA Audiovizuālās mediju mākslas maģistra studente Zane Valeniece studiju iespaidā uzņēma dokumentālu filmu par mūsdienu jauniešu kreativitātes iespējām Latvijā. Filmas galvenā varone bija jaunā māksliniece Signe Vacation, kura aktīvi apmeklēja vokālās nodarbības pie Latvijā zināmas un cienījamas mākslinieces Yanas Kay un pameta visu lai nodotos savai muzikālajai izaugsmei. Nu jau vairāk kā divu gadu garumā Signe Vacation ir zināma arī kā pozitīvās un draudzīgās telekompānijas Zelta Zivtiņa reklāmseriāla seja.

Uzņemot dokumentālo filmu un jau sajūtot pirmos panākumus , tika izlemts par labu pirmās orģināldziesmas izveidei, kuras rezultātā tapa arī mūzikas video klips. Signe Vacation atklāšanas singls ir „My Dreams” . Dziesmas melodijas un vārdu autors ir tik pat vēl nezināms, bet daudzsološs mūzikas komponists Sandis Bacāns. Vārdi tika rakstīti atsaucoties uz Signes Vacation pārmaiņu dzīves posmu, kurā no atraktīvas un vienkāršas meitenes tapa ambiciozs mūzikas plāns. Par ļoti veiksmīgu sadarbību pirmajam Signe Vacation singlam izvērtās ar Latvijā zināmu multi mākslinieku Markus Riva, kurš producēja jaunās izpildītājas pirmo skaņdarbu.

Nesen tapušais mūzikas video klips singlam „My Dreams” ir bez budžeta projekts. Video klipa režijas un montāžas autore ir jau minētā Zane Valeniece, savukārt operators – Artūrs Šlosbergs. Signe Vacation māksliniecisko un kreatīvu ideju realizācijai palīdzēja tuvākie draugi un paziņas. Tika pierādīts, ka ar spēcīgu iniciatīvu un aktīvu darbu ir iespējams sasniegt savus mērķus.
Lūdzu iepazīstamies:
Signe Vacation!

Dalībnieki

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam