SAULKRASTU ŠLĀGERFESTIVĀLS

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 128

Teksta lapa

Šogad jau 9. jūnijā Saulkrastu estrādē visi tiek aicināti uz šīs vasaras karstāko ballīti - SAULKRASTU FESTIVĀLU kopā ar vislabāko latviešu mūziku! Uz vienas skatuves būs iespēja redzēt visiem labi zināmās grupas Zeļļi, Dakota, Apvedceļš, Galaktika, Tequila Band, Rumbas Kvartets, Klaidonis un Kantoris 04, kā arī latviešu estrādes leģendu - Žoržu Siksnu. Pēc pusnakts jestru ballīti iegriezīs Dj Roberts Lejasmeijers. Pasākuma konferansjē lomā šoreiz iejutīsies Mārtiņš Ruskis.
Saule, jūra un lieliska latviešu mūzika - tas viss būs Saulkrastos!
Jo vairāk tāpēc, ka Saulkrasti ir tepat līdzās - tikai 45 km no Rīgas, 40 km no Siguldas un 47 km no Limbažiem! Toties par Saulkrastu saulrietiem stāsta leģendas - par tiem skaistāku neesot tuvākā un tālākā apkārtnē - atliek vien pārliecināties pašiem!
Nepalaid garām šo lielisko iespēju - ieplāno savu vasaras iesildīšanas nedēļas nogali jau laikus - iegādājies biļeti uz Saulkrastu Festivālu tikai par 7 EUR "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā - https://www.bilesuparadize.lv/events/eve… vai k/n "Zvejniekciems". Festivāla dienā biļetes cena būs jau 10 EUR. 

Runā

    Par šo profilu

    Šogad SAULKRASTU FESTIVĀLĀ uz vienas skatuves satiksies grupas Zeļļi, Dakota, Apvedceļš, Galaktika, Tequila Band, Rumbas Kvartets, Klaidonis un Kantoris 04, kā arī latviešu estrādes leģenda Žoržs Siksna. Par ballīti pēc pusnakts gādās Dj Roberts Lejasmeijers, bet pasākumu vadīs Mārtiņš Ruskis.

    Kontakti Vairāk »