Biogrāfija

Sabīne Vidriķe savu radošo ceļojumu sāka jau agrā bērnībā, iestājoties Valmieras Mūzikas skolā, kur sāka apgūt klavierspēli, kā arī klasisko ģitāru. Jau 12 gadu vecumā Sabīne sāka interesēties par kompozīciju un sarakstīja savus pirmos skanņdarbus - gan tikai instrumentālus, gan arī dziesmas ar vokālām partijām, tai skaitā arī korim. Mācoties mūzikas skolā, Sabīne piedalījas dažādos gan vietējos, gan starptautiskos pianistu un ģitāristu konkursos, kur ieguva godalgotas vietas.


Tā kā ar klasisko mūziku Sabīnei nepietika, tālāka darbība mūzikas jomā turpinājās dziedot Valmieras popgrupā 'Pekšņi' un paralēli dibinot grupu 'The Capybaras', kurā Sabīne aktīvi darbojas vēl joprojām gan kā dziesmu autore, gan kā ģitāriste un soliste. Vislielākais grūdiens grupai 'The Capybaras' bija 2012. gada septembrī Mārtiņa Freimaņa fonda rīkotajā jauno grupu konkursā 'Pirmais', kur ieguva godpilno 1.vietu. Grupa 'The Capybaras' ņēma dalību arī 2013. gada Mārtiņa Freimaņa piemiņas tūrē. Kopš tūres grupa ir uzstājusies vairākās Rīgas izklaides vietās -Latvijas 1. Rokkafejnīcā, Pasaules mūzikas krogā Bubamara, Kaņepes Kultūras centrā, u.c. 2013.gada 10.novembrī Sabīne tika uzaicināta uzstāties Mārtiņa Freimaņa piemiņas koncertā Aizputē, kur uzstājās kopā ar grupu Tumsa, dziedot visiem pazīstamo M.Freimaņa dziesmu Lietus Dārzs.


Sabīne kā solo māksliniece sadarbojas ar deju mūzikas producentiem un rada mūziku, kas atšķiras no grupas The Capybaras stila. Mūzika ir elektroniska, ar house piesitienu. Turpmākie darbi sekos.


Vari Sabīne Vidriķi saukt arī par Vī, ja uzvārds par sarežģītu ;)

Ieklausies un seko līdzi! :)

Dalībnieki

Nav dalībnieku.

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam