Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija

 

Ieteikt
 4

Jautājumi un atbildes

Sveiki. Gribēju apjautāties par atvērtajām durvju dienām. Vai Rīgā būs tikai vienu dienu atvērtās durvju dienas? tas ir 21. aprīlī?
Nē! Atvērto durvju dienasRPIVA Rīgā būs arī 19.maijā. Tātad gaidīsim Tevi vai nu 21.aprīlī , vai 19.maijā!:)
Vai mūzikas skolotājiem 2012. / 2013. gadā būs budžeta vietas? Ja jā, tad cik?
Katru gadu šai programmai ir budžeta vietas, bet precīzu atbildi grūti dot, jo budžeta vietu skaits katru gadu mainās atkarībā no vairākiem indikātoriem. Viens no tiem, cik studenti šogad beigs šo viezienu. Lūdzu sazinies ar Uzņemšanas komisijas vadītāju Ivetu Gulbi - tālrunis: 67808130;
E-pasts: uznemsana@rpiva.lv . Viņa atbildēs precizāk.
Kur uzzināt informāciju par budžeta vietām?
Tev jāsazinās ar Uzņemšanas komisijas vadītāju- tālrunis: 67808130; bezmaksas tālrunis 80002002
E-pasts: uznemsana@rpiva.lv
Vai šogad (ziemas uzņemsana) psihologias magistratura ir paredzetas budzeta vietas, cik?
Pagaidām vēl nav zināms, vai psihologiem būs budžeta vietas un cik. Pedagogiem ir
zināms, ka būs, bet precīzs skaits nav zināms.
Cik studiju programmās var pieteikties, sniedzot dokumentus. Un ja es gribu iesniegt vairākās par katru jāmaksā 12 Ls?
Pieteikties var uz cik gribi , bet jāmaksā par katru.
kristine.iosava@rpiva.l tas kristines varat atlaist no darba, neatbild uz epastiem....
Kristīne tiešām vairs RPIVA nestrādā, ja jums radies jautājums saistībā ar Starptautiskiem sakariem rakstiet Ingai Ščerbinskai uz inga.scerbinska@rpiva.lv
Mācos Kuldīgas filiāles KUV programmas 4 kursā, vai tagad ir kādi ERASMUS projekti? Lūgums ar manīm personīgi sazināties.
Par ERASMUS projektiem atbild Kristīne Iosava - tel.nr. 67808032, vai e-pasts
kristine.iosava@rpiva.lv - lūdzu, sazinies ar viņu. No savas puses varu pateikt - jā, ir dažādi ERASMUS projekti, bet viņa var izstāstīt VISU, gan, kur var braukt, ko var mācīties, kas ir jādara, utt.
Kādas ir iespējas, studējot RPIVA, doties ārzemju apmaiņas braucienos – studēt, piemēram, Zviedrijā?
RPIVA studenti izmanto ERASMUS izglītības programmas apmaiņas braucienus. Akadēmijai ir līgumi ar 21 valsts augstskolām, tai skaitā arī ar 2 Zviedrijas universitātēm. Lai pieteiktos ERASMUSM studijām, ir sekmīgi jāstudē RPIVA.
Vai visās maģistrantūras studiju programmās (tieši pedagoģijas) ir nepieciešama iepriekšēja pedagoģiskā izglītība?
Maģistra studiju programmās "Pedagoģija", "Skolvadība", "Mūzikas pedagoģija", "Dejas pedagoģija" ir nepieciešama augstākā pedagoģiskā izglītība. Maģistra studiju programmā "Karjeras konsultants", kas arī ir Pedagoģijas fakultātes programma,var būt arī psiholoģijas bakalaura grāds vai psihologa asistenta kvalifikācija, vai 2. līmeņa profesionālā augstākā izglītība un 2 gadu darba pieredze
konsultēšanā.
Vai RPIVA piedāvā apgūt kādu studiju programmu par pieaugušo vai mūža-izglītību. Varbūt tas ir ietverts kāda cita studiju programmā vai arī plānots tuvākajā laikā kaut ko tādu piedāvāt?
Atsevišķa studiju programma ar šādu virzienu netiek realizēta. Profesionālajā maģistra studiju programmā "Skolvadība" ir iekļauts studiju priekšmets "Mācību modeļi un metodes pieaugušo izglītībā". Pašlaik nav informācijas par šādas programmas izveidi.