RATE IT SERVICES

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 1

Par RATE IT SERVICES, SIA

Šobrīd visiem klientiem, kuri pārnāk no cita pakalpojuma sniedzēja piedāvājam hostingu 6 mēnešus bez maksas slēdzot sadarbības līgumu uz 24 mēnešiem.

Sīkāka informācijas mūsu lapas hostinga sadaļā vai arī mūsu mājas lapā.


RATE IT SERVICES, SIA piedāvā ļoti daudz un dažādus pakalpojumus par kuriem sīkāk varat uzzināt atverot attiecīgo sadaļu. Mēs piedāvājam mājas lapu izstrādes, dizaina pakalpojumus, spēļu izstrādi, hostingu.


Ar mājas lapu izstrādes jeb programmēšanas pakalpojumiem mēs saprotam ļoti plašu plašu pakalpojumu un programmēšanas valodu klāstu, piedāvājam: 

  • Projekta tehniskās specifikācijas izstrādi;
  • Mājas lapu un aplikāciju tehnisko izstrādi (programmēšanu - HTML, CSS, PHP, JavaScript, Flash u.c.);
  • Datorprogrammu programmēšanu (C, C++ u.c.);
  • Informācijas aktualizēšanu mājas lapās;
  • Pēcgarantijas apkalpošanu.

Dizaina pakalpojumi - mājas lapu dizains, programmatūras dizains, e-pastu šablonu dizains, vizītkartes un kompācijas logo dizains - to visu mēs varam izdarīt.


Hostinga jeb mājas lapu uzturēšanas pakalpojumi - mēs piedāvājam ļot kvalitatīvu un augsta līmeņa hostingu. Šobrīd klientiem, kuri pārnāk no cita pakalpojumu sniedzēja piedāvājam akciju - 6 mēneši hostings par brīvu - vai nav lieliski? Tomēr būs jānoslēdz 24 mēnešu sadarbības līgums, lai šī atlaide būtu spēkā.


Uzņēmums no tā dibināšanas brīža ir ļoti strauji audzis un 2013 gadu noslēdzis ar stabilu 400 000 EUR apgrozījumu.

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Nav neviena sludinājuma.

Par šo profilu

RATE IT SERVICES, SIA komanda darbojas IT nozarē kopš 2007 gada. Uzņēmums piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu, lai veiksmīgi darbotos interneta vidē. Projekta tehniskās specifikācijas izstrādi, mājas lapas un aplikāciju dizaina izstrādi, mājas lapu izstrādi (programmēšanu), hostingu u.c.

Kontakti Vairāk »