Biogrāfija

Tas viss sākās 2009.gada martā, kad kopā sanāca četri spēlēt un dziedāt griboši pūķa
gadā dzimuši puiši. Viņiem bija idejas, iemaņas un gars, kurā sākt radīt redzamas un
paliekošas pēdas. Pirmie soļi ir sperti un būs arī nākamie.

Zināmā mērā var teikt, ka "Pūķa gara" saknes rodamas kādreiz klausītāju augsti novērtētajā apvienībā "Patriots". Taču viss rit uz priekšu, un šis tas arī mainās, bet doma - turpināt kvalitatīvu muzikālo darbību nav apdzēšama. Tāpēc Edgars, Artūrs un Krišjānis pieaicinot spējīgo un ar vareno balsi apveltīto Kasparu turpināja savu aicinājumu - izpausties muzikālās darbības jomā.

Grupas nozīmīgākie sasniegumi ir uzvara kluba “Rock’n’Riga” veidotajos III sezonas “Garāžas dueļos", kā arī apvienība 2010. gada nogalē, izdevusi savu debijas albumu - “Kārdinājums”.

Savukārt runājot par koncertiem, grupa lepojas, ka uzstājās 2010.g. Rīgas svētku ietvaros Dzegužkalna estrādē uzreiz aiz leģendārās Latvijas rokkgrupas "Pērkons", cits, mūsuprāt, nozīmīgs priekšnesums bija Jāņa Groduma piemiņas pasākumā Vērmanes dārzā, kā arī dalības ņemšana mūzikas un mākslas festivālā "Bildes 2012", kurā kopā ar mums publikas priekšā stājās lieliskā Ieva Akuratere.

Paralēli tam, protams, lepojamies, ka esam uzstājušies un iemantojuši klausītāju uzticību ne vien galvaspilsētā Rīgā, bet arī citās Latvijas vietās, piemēram, Jelgavā, Liepājā, Salaspilī, Cēsīs un Valmierā.

Taču atskatoties uz jau sasniegto esam pārliecināti, ka tas nebūt nav viss uz ko esam spējīgi, jo ar laiku esam plānojuši sniegt koncertus arī ārpus Latvijas robežām, kā arī "Pūķa gars" turpina radīt jaunas kompozīcijas, jo laiks rit uz priekšu, pasaule mainās un līdz ar to grupas dalībniekiem rodas arvien jaunas muzikālās idejas, ar kurām iepazīstināt klausītājus ir mūsu vislielākais prieks.

Sveicinot,
Edgars, Kaspars, Artūrs, Krišjānis un Māra

Dalībnieki

Bass / vokāls

Vokāls

Sitamie instrumenti

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam