Biogrāfija

Grupas nodibināšanas laiks noteikts ar 2002.gada novembri, kad domubiedru kompānija, vēlā rudens vakarā izveido apvienību "P.O.R.N.O. & Co". Vēstures annālēs jau iegājies, ka šāds nosaukums radies no viena dibinātāja trakās jaunības "iesaukas", taču šis nosaukums attiecināms uz grupu kopumā, jo viņi ideoloģijā ir kā viens vesels.
Vēsturisks notikums "P.O.R.N.O. & Co" darbībā ir 2003. gada 1. maijā, kad tiek izveidots debijas albūms "Sautējums". Kāpēc "Sautējums"? Skaistās un ne tik skaistās idejas bija tik daudz, ka ja tās samestu vienā katlā, rastos neizbēgams Sautējums. Tā arī notika, saliekot dziesmas vienotā formā Sautējums bija gatavs. Gan tā dažādās izpausmes, skanējums, gan iespējamais harmoniskais izpildījums piebēra šajā katlā pikantās garšvielas.
Kā pirmais vērtējums šādai darbībai, Sautējuma gatavībai tiek atzīmēts 2003. gada 18. decembrī. - dziesmas "Unenāne" iekļūšana nakts kluba "DEPO" alternatīvās mūzikas izlasē "Odekolons 2003".
Radio NABA ir kā pirmavots dziesmu plašākai nokļūšanai līdz ausīm.
Gandrīz pēc gada - 2004. gada 5. decembrī - ir izveidota P.O.R.N.O. & Co mājaslapa, kurā atrodamas visas darbības, un bezdarbības.
Jau sākot ar 2006. gadu grupas dziesmas tika sadzirdamas arī radio SWH ēterā.
Pārskrienot pāri notikumiem pavirši: Otrā albūma "Sautējums reanimēts" dziesma "Unenāne" ir iekļuvusi alternatīvās mūzikas izlasē "Odekolons '03", bet dziesma "Ēst Mazo Lācīti" - sagrieza kājām gaisā 2006. gada vasaras sezonu Radio SWH BB brokastīs, radio laga, iegūstot 1.vietu sezonas topā.
Starp dziesmu ierakstiem tiek uzņemti vairāki video klipi, un pa kādai intervijai.
Šo vairāk kā 10 gadu laikā grupa ir "uzvārījusi" 6 albūmus, piedalījusies saviesīgos pasākumos un koncertos, bet par to grupas oficiālajā mājaslapā - www.sautejums.lv

Dalībnieki

Alvis

otrā balss, mūzikas komponists, līdzdibenātājs

Ronalds

pirmā balss, tekstu autors, grupas dibi/enātājs

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam