Pine

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 1

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Jautājumi un atbildes

  skatīt visus

  Kāpēc jāpērk “Pine” autiņbiksītes?
  “Pine” autiņbiksītes ir ražotas no augstas kvalitātes materiāliem. Tās ir “A” klases autiņbiksītes, kas atbilst Eiropas Savienības augstās kvalitātes standartiem. “Pine” autiņbiksītes tiek ražotas pēc jaunākajām tehnoloģijām. Pateicoties tām, mitrums autiņbiksītēs tiek pārvērsts gāzveida vielā un tas izgaro. Augstās kvalitātes absorbents (superabsorbējošais polimērs) lieliski uzsūc mitrumu, ļaujot mazuļa ādai ilgstoši būt sausai. Elpojošās tekstīlijas nodrošina gaisa piekļuvi bērna maigajai ādai, tādēļ “Pine” autiņbiksītēs bērna āda ir pasargāta no svīšanas un iekaisumiem. Tāpat ir svarīgi atzīmēt, ka “Pine” autiņbiksītes izgatavotas no materiāla, kas viegli pārstrādājas un dabā ātri sadalās.
  “Pine” autiņbiksītes ir augstas kvalitātes autiņbiksītes par pieņemamu cenu. Par to iespējams pārliecināties, iegādājoties mūsu autiņbiksītes.
  Kas ražo “Pine” produkciju?
  “Pine” produkciju ražo Turcijas uzņēmums “Arkan Tic. Paz. Teks. Ins. Kag. San. Ltd. Sti.” Ražošanu uzņēmums uzsāka 2007. gadā. Šobrīd savu produkciju tas eksportē uz vairāk nekā 40 pasaules valstīm. Uzņēmums ražo preces bērniem ar tādiem zīmoliem kā “Pine”, “Bebish” un “Sundus”. Saskaņā ar starptautiskajiem standartiem zem brenda “Pine” tiek ražotas “Premium” klases preces. Produkcija tiek ražota higiēniskos apstākļos. Kvalitātes kontroles laboratorijās, kas aprīkotas ar jaunāko tehnoloģiju iekārtām un inventāru, pieredzējuši inženieri ik dienu veic testus un pētījumus. Visas izejvielas un palīgmateriāli, kas tiek izmantoti “Pine” produkcijas ražošanā, iegādātas tikai no uzticamiem piegādātājiem. Izejvielas atbilst kvalitātes standartiem.
  Kā kopt bērna “maigās vietas”?*
  Katru reizi pēc tam, kad Jūsu mazulis ir nokārtojis “lielās vajadzības”, nepieciešams nomazgāt bērna dupsi, to vēlams darīt ar tekošu ūdeni. Speciālisti neiesaka lietot ziepes katru reizi, jo tās sausina ādu. Mitrās salvetes vēlams lietot tikai gadījumos, kad nav iespējas bērnu nomazgāt. Vēlētos pateikt, ka mitrās salvetes mums ļoti palīdzēja, kad mazulis tikko piedzima. Mekoniju, ko tik grūti nomazgāt ar ūdeni, mēs noņēmām ar mitrajām salvetēm, un tad tīro dupsi skalojām ar ūdeni.
  Turklāt mazuļa maigajai ādai ir jāļauj elpot, tāpēc pēc iespējas biežāk ļaujiet mazulim pabūt plikam. Lai aizsargātu dažādas virsmas no mitruma, varat izmantot absorbējošus paladziņus, liekot tos zem plika mazuļa.
  Ja Jūs pamanījāt apsārtumu vai kairinājumu mazuļa “maigajās vietās”, tad pareizākais būtu vērsties pie ārsta.
  * Konkrētais raksts ir ieteikums, nevis instrukcija. Visos jautājumos, kas saistīti ar bērna aprūpi, iesakām vērsties pie speciālista (pediatra, ģimenes ārsta).
  Cik bieži jāmaina autiņbiksītes?*
  Lai atbildētu uz šo jautājumu, jāzina, ka daudz kas ir atkarīgs no tā, cik bieži Jūsu mazulis nokārto savas “mazās vajadzības” un no tā, kādas kvalitātes autiņbiksītes Jūs lietojat. Labas kvalitātes autiņbiksītes vajadzētu mainīt reizi 3-4 stundās. Ja Jūs nevarat tādas atļauties, tad ņemiet vērā, ka budžeta klases autiņbiksītes visticamāk neelpo, tāpēc cenšaties pēc iespējas vairāk laika ļaut Jūsu mazulim pabūt plikam. Pediatri iesaka mainīt autiņbiksītes ik pēc 6 stundām. Tomēr ja Jūsu bērns nokārto savas “mazās vajadzības” diezgan bieži, tad 6 stundas vienās autiņbiksītēs ir par ilgu.
  Kas attiecas uz “lielo vajadzību” nokārtošanu, tad, kā saka dakteris Komarovskis, obligāti mainīt autiņbiksītes pēc katras nokārtošanās ir neapstrīdama norma. Neatkarīgi no tā, kādas kvalitātes autiņbiksītes Jūs lietojat, autiņbiksītes ir jāmaina uzreiz pēc tam, kad Jūsu mazulis ir nokārtojis “lielās vajadzības”. Jo ilgāk bērna āda saskaras ar fekālijām, jo vairāk kaitīgās vielas kairina bērna ādu. Obligāti mazgājiet mazuļa ādu pēc katras “lielo vajadzību” nokārtošanas.
  * Konkrētais raksts ir ieteikums, nevis instrukcija. Visos jautājumos, kas saistīti ar bērna aprūpi, iesakām vērsties pie speciālista (pediatra, ģimenes ārsta).
  Kā izvēlēties autiņbiksīšu izmēru?*
  Izvēlēties pareizu autiņbiksīšu izmēru savam mazulim ir vēl viens vecāku uzdevums. Lielākoties uz visu ražotāju autiņbiksītēm ir norādīts bērna svars, kādam konkrētais autiņbiksīšu izmērs ir domāts. Taču ir viens “bet” – vienam un tam pašam bērnu svaram ir domāti vairāki autiņbiksīšu izmēri. Piemēram, Jūsu bērns sver 5 kg, kas nozīmē, ka viņam derētu izmērs “1 Newborn” (2 – 5 kg), izmērs “2 Mini” (3 – 6 kg) un izmērs “3 Midi” (4 – 9 kg). Mēs neieteiktu izmēru “1 Newborn” (2 – 5 kg) bērnam, kas sver 5 kg, jo jaundzimušais bērns diezgan ātri pieņemas svarā, un Jūs varat nepaspēt izlietot visu autiņbiksīšu iepakojumu, līdz pienāks brīdis pirkt lielāka izmēra autiņbiksītes. Taču, ja Jūsu mazulim ir gana slaidas kājiņas, lielāka izmēra autiņbiksītes var laist garām mitrumu. Šādā gadījumā mēs ieteiktu iegādāties pirmā izmēra autiņbiksīšu standarta iepakojumu (13 gabali). Optimālie varianti bērniem, kuri sver 5 kg, ir izmēri “2 Mini” (3 – 6 kg) un “3 Midi” (4 – 9 kg). Bet vienmēr jāņem vērā, ka katram bērnam autiņbiksīšu izmērs jāizvēlas individuāli, novērtējot, vai bērns ir slaids vai apaļš. Ja Jūsu bērns ir slaids un gurni nav apaļi, tad droši ņemiet otro izmēru. Apaļīgajiem, mammas piena cienītājiem ar apaļiem gurniem mēs ieteiktu trešā izmēra autiņbiksītes. Mūsu bērns ir diezgan apaļīgs, tāpēc mēs vienmēr izvēlamies vislielāko izmēru, kas der mūsu bērna svaram.
  * Konkrētajā rakstā par piemēru tiek izmantotas Turcijas autiņbiksītes “Pine”.
  Kas ir superabsorbējošais polimērs?
  “Pine” autiņbiksīšu ražošanā kā augstas kvalitātes absorbentu ražotājs izmanto superabsorbējošu polimēru. Šis materiāls spēj absorbēt tādu šķidruma daudzumu, kas vairākas reizes pārsniedz tā paša masu. Pateicoties tā īpašībām, bērna āda paliek sausa. Svarīgi atzīmēt, ka pētnieki veica daudzus zinātniskus pētījumus un apstiprināja, ka superabsorbējošais polimērs ir drošs materiāls.
  Kas ir celuloze?
  “Pine” autiņbiksītes ir ražotas no koksnes celulozes. Jautājums - kas tā ir? Celuloze ir viena no augu šūnapvalku pamatsastāvdaļām. Piemēram, kokvilnas šķiedrās vairāk nekā 90% ir celuloze. To plaši izmanto rūpniecībā, piemēram, no tās ražo sintētiskās šķiedras – viskozi. Autiņbiksīšu ražošanā ar īpašu tehnoloģiju palīdzību no celulozes iegūst pulpu – šķiedrainu materiālu.
  Kas ir autiņbiksītes?
  Autiņbiksītes ir apakšveļas veids, kas paredzēts urīna uzsūkšanai. Autiņbiksīšu uzdevums ir saglabāt sausas drēbes urinēšanas gadījumā. Labas kvalitātes autiņbiksītes saglabā arī sausu ādu.
  Autiņbiksītes bieži vien sauc par pamperiem. Te vietā norādīt, ka pamperi ir tās pašas autiņbiksītes. “Pampers” ir kompānijas “Procter & Gamble” ražoto autiņbiksīšu brends. Tas kļuva tik populārs, ka autiņbiksītes sāka saukt par pamperiem.
  Autiņbiksītes tiek ražotas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tā kā bērniem āda ir daudz jutīgāka nekā pieaugušajiem, katrs vecāks vēlas savam mazulim iegādāties labas kvalitātes autiņbiksītes. Latvijas tirgū tiek piedāvāta plaša bērnu autiņbiksīšu izvēle, kas bieži vien sarežģī vecākiem šo uzdevumu. Pamēģinot dažādus variantus, ātrāk vai vēlāk tiek atrasts kāds ražojums, kas ir vislabvēlīgākais bērna ādai, kā arī vecāku makam. Vēlētos dot vienu ieteikumu: ja Jūs redzat, ka konkrētās autiņbiksītes neder Jūsu bērnam, tad pārtrauciet tās lietot! Nevajag mocīt bērna ādu. Var sākties smags iekaisums, un tad Jūs vainosiet sevi. Nevajag žēlot naudu, ko samaksājat par autiņbiksītēm, jo bērna ārstēšana var izmaksāt dārgāk. Ja Jums nav naudas labas kvalitātes autiņbiksītēm, tad cenšaties pēc iespējas vairāk laika ļaut Jūsu mazulim pabūt plikam, tādējādi ļaujot elpot bērna ādai.

  Par šo profilu

  Piedāvājam augstas kvalitātes Turcijas brenda “Pine” produkciju bērnu kopšanai.
  Preces ir iespējams iegādāties interneta veikalā http://www.vivashop.lv

  Kontakti Vairāk »

  Darba laiks

  P. – Sv. 00:00 — 24:00