Pilsakmens

Oficiālā lapa
Ieteikt

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  Pilsakmens piedāvā akmens fasādes, kāpnes, virsmas no granīta,marmora, travertīna, dabīgā šīfera u.c.
  Piedāvājam arī dažādus akmens apstrādes viedus: pulēšanu, slīpēšanu, bučardēšanu, dedzināšanu, antiķēšanu.

  Kontakti Vairāk »

  Darba laiks

  P. – Pk. 08:00 — 18:00
  S. – Sv. Slēgts

  Jautājumi un atbildes

  Kāpēc izvēlēties granītu?

  Atbilde:
  Granīts ir kristālisks iezis, kas veidojies ļoti augstā temperatūrā dziļi zemē, tas ir ļoti izturīgs akmens. Granīta sastāvā ir divi no viscietākajiem minerāliem, kas atrodami uz zemes – kvarcs un laukšpats. Šo divu minerālu dēļ granītam piemīt nepārspējama izturība.

  Skaists, pielāgojams un izturīgs

  Granīta virsma ir ļoti izturīga pret bojājumiem, tā arī ir noturīga pret karstumu, to neietekmē ne kafija, tēja vai vīns. Granīts ir viens no noturīgākajiem dabīgajiem materiāliem pret baktērijām. To ir grūti saskrāpēt, un granītā neradīsies bojājumi, ja tiks izmantota atbilstoša tīrīšana.

  Granīts ir laba izvēle priekš virtuves, vannasistabas, publisko telpu elementu izveides, kā arī neskaitāmu citu apdaru veidiem - gan privātmājās, gan tirdzniecības ēkās. Granīts ir pieejams plašā krāsu diapazonā ar dažāda veida tekstūru. Tas ir dabīgs akmens, tāpēc katra virsma ir unikāla.

  Ekoloģisks

  Granīts ir dabīgs akmens, kura sastāvā ir minerālvielas, tajā neietilpst ne līmes, ne ķimikālijas. Tas ir videi draudzīgs materiāls, kas ieviesīs Jūsu mājā dabisku izsmalcinātības pieskaņu.

  Ieguldījums

  Granīta izmantošana Jūsu mājā paaugstinās Jūsu īpašuma vērtību.