OscarsFish

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 10

Par OscarsFish

Ideja par zīmolu OscarsFish radās, iedvesmojoties no uzņēmuma Isfiskur ehf., dibinātāja un ilgstoša tā galvenā menedžera vārda.Preču zīme OscarsFish reģistrēta ASV, Krievijā, Eiropas Savienībā, un tā 100% pieder SIA Oscars Fish.
Vienam no atzītākajiem Islandes zivju pārstrādes uzņēmumiem Isfiskur ehf., kas ražo zivs fileju zīmolam OscarsFish, ir 30 gadus ilga pieredze zivju produkcijas ražošanā pasaules tirgū, kur arī saņemti vairākkārtēji izcilas kvalitātes novērtējumi. Šai Islandes kompānijai ir noturīga un nevainojama reputācija.
Šajos gados uzņēmuma Isfiskur ehf. produkcija ir izpelnījusies milzīgu patērētāju uzticību. Par tās kvalitāti vairāk nekā desmit gadus pēc kārtas ražotne saņem visaugstākās kvalitātes atzinības rakstus ASV tirgū, kas līdz šim ir lielākais šī produkta patērētājs.
Visas pārstrādātās zivis tiek zvejotas aukstos, tīros un nepiesārņotos okeāna ūdeņos netālu no Islandes krastiem. Apstrādē tiek izmantots tikai kristāldzidrs un tīrs Islandes ūdens. Zemā okeāna ūdens temperatūra, zivs ilgais augšanas periods, dabīgie produkti, ar ko tās barojas, un kopumā ekoloģiski tīrā vide – ir tie iemesli, kas veido mūsu zivs produkcijas labās garšas īpašības.

Pērkot OscarsFish produktus, mūsu klienti vienmēr var būt droši, ka viņus negaida vilšanās. Mūsu zivs fileja stabili un ilgstoši ieņem vietu PREMIUM klases produktu klāstā kā izcilas kvalitātes produkts.


OscarsFish produktu klāstā šobrīd ir:
Islandes pikšas fileja, jūras zeltplekste, okeāna garneles, mencas premium fileja, pikšas smalkmasa, mencas smalkmasa, arktiskā pālija, mencu aknas, Islandes lasis, auksti kūpināts lasis, plekstes filehas rullīši, konservi, Islandes piena jērs.

www.oscarsfish.lv