Oranžās brīvdienas (O.b.)

 

Mājaslapa http://www.oranzas.lv
Fani 1594
Žanri Ska / Punk Rock / Folk Rock

 

Ieteikt
 20

Biogrāfija

Oranžās brīvdienas – latviešu turbofolk

Kontakti:

www.oranzas.lv

Par koncertiem var zvanīt Ritvaram - 29861192
Vai arī sūtīt e-pastu uz brivdienas@oranzas.lv


Oranžās brīvdienas (OB) spēlē latviešu turbo folku, kas ietver sevī ska, regeju, metālu, roku, disko un citus mūzikas stilus tiem pievienojot folka elementus.

Grupas pirmssākumi meklējami 2000. gada martā, Kuldīgā, kur dziesmu autors Speiss (Ints Ķergalvis) kopā ar vietējiem domubiedriem nodibina grupu. Tomēr jau pēc pirmajiem koncertiem grupas sastāvs un skanējums sāk mainīties, līdz 2005 gadā tas iegūst pašreizējo veidolu un dalībnieku kodolu, kaut dažās pozīcijās izpildītāji vēl mainās.


Šobrīd OB ir:
Speiss - akustskā ritma ģitāra, balss, mūzikas un tekstu autors;
Andžabrālis – solo ģitāra;
Kaļa – trombons un otrās balsis;
Maksis – trombons un otrās balsis;
Ricis – saksofons;
Brunis – trompete;
Džeska – bungas;
Čakste - Mandolīna
Raitis - Bass

Grupa savas pastāvēšanas laikā ir spēlējusi gandrīz visos Latvijas mūzikas klubos un festivālos. Tostarp līdz 2006. gadam grupa vēl spēlējusi koncertus Vācijā, Holandē, Francijā, Ukrainā un Rumānijā. 2009. gada martā un aprīlī, atzīmējot devīto gadadienu, grupa dodas koncerttūrē uz Balkāniem, viesojoties ar koncertiem Lietuvā, Rumānijā, Bulgārijā un Maķedonijā. 2010. gada "Travelling Balagan" tūres laikā koncerti tiek spēlēti Vācijā, Holandē, Beļģijā, Francijā un Čehijā. 2011. gads ar minitūri Vācijā, 2012. ar jaunā albuma "Spīd" prezentācijas koncertiem Nīderlandē un Vācijā.

2011. gada pavasarī grupa arī izdod līdz tam laikam ierakstīto dziesmu izlasi – „Everybody Tancevaķ”, kas ir pieejams tikai digitālā veidā grupas mājaslapā
http://www.oranzas.lv/OranzasBrivdienas.2011.EvribadiTancevak.rar
2012. gadā klajā nāk pirmais OB studijas albums "Spīd". Albumu var iegādāties http://oranzas.lv

Ir arī uzfilmēti 3 videoklipi dziesmām "Par sēnēm", "Nerunāsim aplinkus" un "Tu mani atstāj salstam" un neskaitāmi koncertu ieraksti pārsvarā sadarbībā ar interneta vietni http://tripo.lv.

OB koncerti parasti ir piepildīti ar pozitīvu, spēcīgu un kliedzošu enerģiju. Lai uzturētu sevi formā, OB ir arī oriģināli kāzu un baļļu muzikanti. Nekas nelīdzinās latviešu turbofolkam. Ceram redzēt jūs mūsu priekšnesumos!

Dalībnieki

brutalīna un citi zvēri

šoferis, lidotājs, saxmagnāts

bungojamie instrumenti

ģitāra, grabuļi, kliedzieni

Trombonciņš

Trombonciņš

sõlists, rytma ģitāreite

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam