Oranza

Ieteikt

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Teksta bloks: Oranza Web un Grafiskais Dizains

Oranza ir neliels, profesionāls Web un Grafiskā Dizaina birojs, kas piedāvā mājaslapu un interneta veikalu izveidi, tehnisko realizāciju un šo vietņu tālāko popularizēšanu interneta vidē. No konceptuālās idejas un pirmajām skicēm līdz pat mājaslapas pilnīgai izstrādei un izveidošanai par spēcīgu mārketinga, pārdošanas rīku un uzņēmuma/zīmola tēla veidotāju. 

Ja citiem līdz ar web lapas izvietošanu online svarīgākais darbs ir padarīts, mēs neapstājamies pie paveiktā. Ko līdz glīta mājaslapa, ja neviens to neapmeklē? Ko līdz liels apmeklētāju skaits, ja pasūtītājs neatrod to, ko viņš meklē?  

Kā mājaslapu izmantot klientu piesaistei, kā tikt ātri atrastiem interneta meklētājos, kā efektīvi rīkoties ar mājaslapas vai interneta veikala saturu - šos jautājumus mēs ar interesi risinam tālāk un palīdzam attīstīt un veidot  jūsu interneta vietni par jūsu biznesa panākumu avotu.

Gribat sākt savu biznesu ārzemēs un jums vajadzīga profesionāla, ārzemju klientu vajadzībām un prasībām pieskaņota mājaslapa vai interneta veikals? Vai padoms, kā mājaslapu reklamēt ārzemju mēdijos? 

Atrodamies Nīderlandē un labi pārzinām vietējā tirgus prasības attiecībā uz web vietņu vizuālo veidolu, funkcionālitāti un tehniskajiem risinājumiem. Tādēļ mūsu gadu gaitā uzkrātā pieredze noteikti jums palīdzēs efektīvi izmantot jūsu mājaslapu vai web veikalu arī ārzemju klientu piesaistei.


gal_283426231_large
Raksti un jautā visu par interneta mājaslapām, web veikaliem
to dizainu, izveidi un reklāmas iespējām!


gal_272914986_icongal_272913316_icongal_272913868_icongal_272914137_icongal_272914157_icon

Par šo profilu

http://www.oranza.com
Profesionāls web dizains un izstrāde jūsu uzņēmuma mājaslapai vai interneta veikalam.
Uzņēmuma vai zīmola online/offline prezentācija, no idejas līdz realizācijai.

Kontakti Vairāk »

Aptaujas

Ieteikt