Biogrāfija

"No Title" ir Liepājas jauniešu grupa, kura ir nemitīgos sava "īstā" skanējuma meklējumos. Grupa aktīvi muzicēt sāka jau tālajā 2005.gadā, kad puiši bija labi saspēlējušies un varēja ierakstīt savu pirmo kopīgo muzikālo skaņdarbu. Mērķis-spēlēt plašākai publikai, pierādīt sevi un censties iegūt atzinību parādijās vēlāk. Šis gads arī uzskatāms par grupas muzikālās darbības sākumu!
Dziesmas gan latviski, gan angliski. Savās dziesmās mēs izdziedam tā brīža sajūtas, kuras mūs māc kādā konkrētā dzīves situācijā. Dziesmu tekstu autors ir Ilmārs Strakšs. Dziesmu autori ir gan Ilmārs Strakšs, gan Aigars Petrovskis.
Grupas sastāvā ir:
Ilmārs Strakšs - Vokāls, (ritmģitāra),
Aigars Petrovskis – Soloģitāra,
Nils Kuncītis – Sitamie instrumenti,

Esam piedalījušies un snieguši savus koncertus mūzikas un mākslas festivālā BILDES2007, Liepājas kluba ''Fontaine Palace'' rīkotajā jauno grupu pasākumā FLASHLIGHT!, Liepājas mūzikas klubā ''PABLO''!, Rīgas klubos ''DEPO'', ‘’4 Balti krekli’’, un ''MicRec bārs''!, Liepājas klubā ''BIG7'', Liepājas Latviešu Biedrības namā, Pāvilostas Zvejniekssvētkos, Jūrmalā ''SOUNDWAVE'' mājas lapas ietvaros un citās mazākās, bet ne mazāk svarīgās vietās!

Dalībnieki

Ilmārs

TĒRVETES SENČU Vokāliņš

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam