Biogrāfija

Reiz, vēl sen senos laikos, kad vēl valdīja pilnīga bezbēdnība un bezatbildība divi bralēni Gatis Graudiņš & Jēkabs Nīmanis bij dikti aizrāvušies ar mūziku. Viens no
viņiem izsenis ir bijis traks melomāns un tagad kļuvis tāds kā 'underground koncert fotogrāfs' sev un citu priekam, otrs liels un nopietns, tagad jau nopelniem zināmais komponists - Jēkabs Nīmanis [Nīmo], kas darbojās savulaik aktīvi ska/punk ansamblī Pest Of A Child un līdz pat šai dienai piedalās vēl daudzum daudzos projektos, un ir aktīvi atdevies JRT izrāžu mūzikas komponēšanai (kā piem. Latviešu Mīlestība) un vēljoprojām kopā ar tagadējo Voiceks Voiska ampelmani Vaboles kungu aka Raivi Žukovski spēlē un uzstājas zem dažādiem nosaukumiem (1/2/3/4, Nīmo band, Prāta Rēta, Gay Fast u.c. tadejādi nevēloties kļūt populāri, šobrīd saucas Turboakustiskais duets-Dzimtene, pameklējiet šeit mūzikas sadaļā.)

Taču toreiz disku bukletos rakstītais vēsta:

Disonanse "Demo Versions & Remixes" (2000)
"Disonanse ir divu brālēnu veidots projekts. Pirms tam (1998-1999) bija IMODIUM, šajā laikā mēs (Gatis/Jēkabs) ierakstījām ap 40 skaņdarbu un dziesmu, kas galvenokārt bija cover versijas dažādiem mums tīkamiem izpildītājiem, kā piem: Aphex Twin, Sepultura, Moby, Inokentijs Mārpls, Nine Inch Nails, Deftones, Marilyn Manson u.c., protams neiztika arī bez mūsu oriģināldarbiem. Imodium laikos mūziku ierakstījām kā varējām – izmantojām visu, kas skan - klavieres, māsiņas sintezatoru, akustisko ģitāru, sitamus bleķus un citus štrumentus. Vēlāk attīstoties tehniskām iespējām un prasmēm mēs vēlējamies radīt ko savu… un lūk rezultāta tapa Disonanse."

Noizz "Noizzes By Gatis Graudiņš 1999-2002" (2002)
"Instruments for noizzes : vecais lūznis – dators 333MHz / 64 MB-RAM / programmas : Acid / Sound Forge / Fruity Loops / Unity / Retro AS / B.Box sampling groove machine, live guitar, maestro sintezators, diktofons, dažādu artistu un filmu sempli, vadi, štekeri, pēkšņā iedvesma, idejas, notikumi, alus un draugi!"
...
jāatzīmē, ka ieraksti toreiz tika izplatīti tikai draugu lokā - taču klīst vēl joprojām tīmeklī, ja interesē, meklējiet ciet! Droši jautājiet kādam no mums. --
tāds lūk būtu īsumā apraksts par šiem projektiem, kas aktīvi darbojās ar lieliem plāniem no 1998 - 2002. gadam un nekad tā arī neuzstājās dzīvajā.
taču viss pūst un mainās - uz jaunu rītu.

Jo tomēr ir, kaut kādas sekas un idejas, starpplanētu gravitācijas mijiedarbībā, jau vienmēr rosās.., joks vai nē!? Bet no šiem visiem laikiem - skaņdarbs "Kosmosa Stacijas MIR Pēdējās Minūtes.." skan tagad izrādē "Latviešu Mīlestība" (2006)

Dalībnieki

Punk & Vomit

ģitāra, vokāls, sintezators

ģitāra, sempli, programmēšana

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam