Biogrāfija

Leģendārā un bēdīgi slavenā grupējuma pirmssākumi meklējami 21. gadsimta sākumā, kad toreizējais basģitārists Ronalds (Planktons), nolēma nopietnāk pievērsties alus patērēšanas mākslai un pie reizes uzspēlēt grupā, lai varētu bez maksas tikt dažādos pasākumos.

Ronalds sāka meklēt domubiedrus. Atrada Ivo (-ex “Neprodukts” vokālists), Viku (kaut kāda meitene), Gabi (sens paziņa), kurš arī ir vainīgs pie ansambļa nosaukuma rašanās. Pirms kopdarbības uzsākšanās – kā jau īstiem māksliniekiem - iestājās mākslinieciskā krīze un viss norima, bet ne Ronalda ambīcijas.

Pagāja neilgs laiks un Ronalds iepazinās ar Kārli (Jefs), Kasparu (Tikai ne Bērziņu!), Tulpi un Edi. Grupas pamatā radās filozofija, ka katram dalībniekam grupā jāspēlē tas, ko neprot - piemēram šahs vai kokle.

Savas pastāvēšanas laikā, ansamblis paguva iekarot slavas zenītu kādreizējā koncertzālē "Saksofons", spēlēt dažādās izglītības iestādēs, festivālā "Viesulis", klubā un būvmateriālu veikalā "Depo", kā arī daudzās citās valstiska apmēra stratēģiskās lokācijās.

Pēc Bērziņa bēgļa gaitu uzsākšanas, kad atbildēt uz jautājumu "Kur ir Bērziņš?" nevarēja ne Interpols, ne A-komanda, apvienība nolēma ieturēt radošu pauzi.

Gandrīz 10 gadus vēlāk, 2015. gada vasarā, Tulpes un Jefa kolaborācijas rezultātā, tika nolemts, ka pauze ir bijusi pietiekami ilga un visi ir gana atpūtušies. Ronalda vietu ieņēma Bušmens un radās demo versija kārtējam hītam - "Viss Ir Labi".

Negaidot nekāda veida atsaucību, šī kompozīcija tika ierakstīta Valmierā, 2015. gada augustā, Hodila Records studijā, ar Ģirta Laumaņa palīdzību.

Šobrīd, apvienības atrašanās vieta un nākotnes plāni tiek turēti noslēpumā, taču viens gan ir skaidrs - parasti tas, kurš ir pie stūres.

Dalībnieki

Jānis

Basģitāra, jeb Eda basģitāra

Ronalds

Planktons

Kārlis

Ģitāra, bongs

Denis²

Balss, grūpijas

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam