Meistara Mājas

Ieteikt
 1

Kā nopirkt koka vasaras māju no brusa

IR JAUTĀJUMI – JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Šaubāties par cenu vai mājiņas modeli? Mēs palīdzēsim Jums izdarīt pareizo izvēli. Atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem!

+371 661 63376

info@meistaramajas.lv


Kompānija “Meistara Mājas” projektē, ražo un ceļ vasaras mājas, dārza mājas un pirtis no brusa un rievota dēļa jav vairāk nekā 15 gadus. Pa šo laiku mēs nopelnijām atzinību gan profesionāļu tirgū, gan starp parastiem mājsaimniekiem. Labai kvalitātei nepastāv nekādu robežu, tāpēc mūsu vasaras mājas un pirtis no brusa var satikt ne tikai Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs. Mēs būvējam mājas no brusa un skarbajās Sandināvijas platībās, un Eiropas dienvidos, un karstajā Katārā. Mēs varam ar lepnumu pateikt, ka mūsu klienti – paši laimīgākie pasūtītāji. Mēs netraucējam viņiem dzīvot, bet būvējam mājas, kurās viņi dzīvos un atpūtīsies laimīgi.

Pasūtījuma noformēšanas procedūra ir tik ļoti vienkārša. Jūs izvēlieties jebkuru vasaras mājas vai pirts projektu no piestādītiem mūsu vietnē un zvaniet mums vai sūtiet pieteikumu uz e-pastu.

Projekta saskaņošana un pasūtījuma noformēšanas kārtība

Jūsu pasūtījums var būt noformēts momentāli, zvana laikā, bet izpildes termiņi būs aprēķināti maksimāli precīzi tajā gadījumā, ja jūs izvēlējāties kādu no mūsu dārza mājas vai pirts projektiem.

Ja jūs vēlaties pasūtīt izstrādi un vasaras mājas vai pirts būvi kā individuālo projektu, vai mājas ražošanu un būvi pēc jūsu personīga zīmējuma, vai pārveidot pie mums jav esošu projektu: samainīt logu vai durvju izvietojumu, ievest citus arhitektūras un konstrukcijas izmaiņas, pievienot papildus iekārtu, – šajā gadījumā piegāde un salikšana sāksies uzreiz pēc visu nianšu saskaņošanas.


Būvniecības līgums

Pirms būvēšanas sākuma mēs noslēgsim ar jums darbuzņēmuma līgumu. Darbuzņēmuma līguma priekšmets ir mūsu darbības rezultāts māju būvēšanā no brusa vai rievota dēļa atbilstībā ar apstiprināto projektu. Bez tam, mēs varam nodrošināt papildus pakalpojumus: insekticīdo koksnes apstrādi, pretuguns koksnes apstrādi.

Dārza māju cenas un norēķinu kārtība

Maksājums tiek veikts uz norēķinu kompānijas kontu divos etapos: avanss 70% līdz darba sākumam un 30% uzbūvētās mājas pieņemšanas-nodošanas laikā.

Garantija un kavlitāte

Uz visām brusa mājām, uzbūvētām kompanijā “Meistara Mājas” izplatās garantija uz 2 gadiem. Tas nozīmē, ka šajā termiņā mēs bezmaksas uz sava rēķina sniegsim tenisko palīdzību – remontu vai konstrukcijas mājas elementu apmaiņu.


IR JAUTĀJUMI – JAUTĀJIET SPECIĀLISTAM

Šaubāties par cenu vai mājiņas modeli? Mēs palīdzēsim Jums izdarīt pareizo izvēli. Atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem!

+371 661 63376

info@meistaramajas.lv

Новости

Lasīt senākus ierakstus

Говори

  Par šo profilu

  Brusu koka vasarnīca - laime, kuru var atļauties!
  Koka vasarnīcu, dārza māju un pirts būvniecība Latvijā.
  http://www.meistaramajas.lv

  Kontakti Vairāk »

  Darba laiks

  P. – Pk. 09:00 — 17:00
  S. – Sv. Slēgts