Media Cloud

Ieteikt

Jautājumi un atbildes

Kāpēc Tavam uzņēmumam būtu jāveic SEO optimizācija mājaslapai?
Jo vairāk atslēgvārdus Jūsu mājas lapa iekaros, jo vairāk apmeklētāju tā saņems. Jo vairāk apmeklētāju tā saņems – jo lielāka iespēja, ka kāds no apmeklētājiem kļūs par reālu klientu.
Mēs zinām, kā panākt, lai jūsu mājas lapa tiktu apmeklēta biežāk kā līdz šim. Būtībā viss notiek secīgi – tiek atrasti piemērotākie atslēgas vārdi un frāzes, radīts kvalitatīvas mājas lapas saturs, mājas lapa uzlabo savas pozīcijas meklētājstēmu rezultātos un Jūs iegūstat jaunus apmeklētājus, kas meklē tieši jūsu piedāvāto preci vai pakalpojumu. Tā kā Latvijā optimizācija ir veikta samērā maz lapām, Jums ir iespējams ātri uzlabot savas pozīcijas meklētājos, un būt soli priekšā konkurentiem.
Kas ir SEO, jeb mājas lapu optimizācija?
SEO (Search Engine Optimization) jeb mājas lapu optimizēšana meklēšanas sistēmām ir svarīga jebkuras mājas lapas veiksmei. Tā ir daļa no interneta mārketinga, kura galvenais mērķis ir panākt, ka interneta lapa atrastos iespējami augstāk meklēšanas rezultātu sarakstā pēc izvēlētajiem atslēgas vārdiem. SEO ir labākā reklāma internetā, kas sevi pierādījis, kā vienu no visrentablākajām mārketinga formām.
„Media Cloud” piedāvā Jums izstrādāt piemērotāko SEO stratēģiju, lai Jūsu mājas lapa ne vien iespējami ātrākā laikā sasniegtu vēlamos rezultātus, bet arī tos saglabātu ilgtermiņā. Tā kā SEO pakalpojumam ir augstāks ROI (Return On Investment) nekā citiem mārketinga risinājumiem, veiksmīgi realizētas SEO stratēģijas gadījumā, rezultāts var saglabāties pat vairākus gadus, investējot tikai pozīcijas uzturēšanā. Rezultātā Jūsu mājas lapa piesaistīs mērķorientētu bezmaksas apmeklētāju plūsmu caur interneta meklētājsistēmām, kā Google, Yahoo, MSN, Bing un citām.
Kas ir interneta mārketings?
Labs mārketings nebeidzas ar patērētāja vēlmju apzināšanu un produkta pozicionēšanu. Labs interneta mārketings nozīmē daudz vairāk – jo īpaši 21.gadsimtā, kad līdztekus tradicionālajam mārketingam strauji attīstās arī interneta mārketings. Lai paplašinātu uzņēmējdarbību pārceļot daļu no tās virtuālajā vidē, šodien var izmantot tik daudz iespēju – SEO, PPC, integrētās reklāmas, affiliate mārketingu, sociālo tīklu mārketingu, e-pasta mārketingu, buzz mārketingu – tas viss ir tikai neliela daļa no interneta mārketinga iespējām.
Jūs nesapratāt ne vārda no pēdējā teikuma? Mēs palīdzēsim saprast. Ne tikai saprast, bet arī pielietot. Interneta mārketings būtībā neatšķiras no parastā mārketinga, jo mērķis paliek tas pats, tikai instrumenti tā sasniegšanai ir citi. Mēs protam izmantot īstos instrumentus, tādēļ izstrādāsim veiksmīgāko interneta mārketinga risinājumu Jūsu uzņēmumam. Mēs pārzinām jaunākās tendences interneta mārketinga jomā, un protam tās pielietot, lai iegūtu maksimālu atdevi.
Kādas ir interneta mārketinga priekšrocības?
Interneta mārketings ne vien palīdz palielināt organizācijas pārdošanas apjomu, bet arī rada pievienoto vērtību – palīdz radīt personiskāku komunikāciju ar potenciālo klientu, popularizē zīmolu un ļauj samazināt reklāmas izmaksas. Salīdzinot ar tradicionālo mārketingu, nepārtraukti sekojot klientu atsaucībai un mārketinga kampaņas efektivitātei, interneta mārketinga stratēģija vajadzības gadījumā ir dinamiski pielāgojama patērētāju vēlmēm un vajadzībām. Kad tradicionālais mārketings vairs nespēj panākt ziņojuma nokļūšanu līdz patērētājiem, interneta mārketings piedāvā dialogu starp uzņēmumu un tā klientu.
Mēs palīdzēsim Jums izprast interneta mārketinga priekšrocības, izvēlēties piemērotāko interneta mārketinga komunikācijas veidu, nodrošināsim interneta mārketinga projektu īstenošanu, kā arī rezultātu izvērtēšanu. Piedāvāsim ieteikumus Jūsu interneta mārketinga efektivitātes uzlabošanai un turpmākās stratēģijas izstrādei. Mēs esam radošs uzņēmums, kas, ieviešot tirgū jaunus pakalpojumus, ļauj mārketinga profesionāļiem citādāk paskatīties uz interneta mārketinga komunikācijas efektivitāti salīdzinājumā ar ierastajiem komunikācijas kanāliem.