LTV Panorāma

Oficiālā lapa
Ieteikt
 29

Kas notiek Latvijas Televizijā ?

Latvijas Televīzijai ir iezīmējusies jauna stratēgija,kā atbrīvoties no augstas klases žurnālistiem,politisko cenzūru īsteno ar finanšu resursiem,lūk mēs jūs nevaram atļauties un tapēc jūsu raidījumu slēdzam,vai ari iedod tik maz naudas ka profesionāls žurnālists no tā nespēj ne normāli dzīvot,ne normāli strādāt ! Nav nevienam noslēpums,ka mediju kvalitāte nosaku vispārejo politisko kvalitāti valstī,kādi mediji tāda valsts ! Redzot pēdējos procesus,kas notiek sabiedriskajā televīzijā,man rodas iespaids,kas tas viss ir apzināti darīts.Iespējams kādiem politiskiem spēkiem nav vajadzīgs stiprs,profesionāls un neatkarīgs medijs,kas liek sabiedrībai domāt un uzņemties līdzatbildību! Agrāk sabiedrībai domāšanu atņēma ar lētu šņabi,tad tagad ar lētu televīziju.Kad paskatās kādā kvalitātē LTV-1 piedāvā analītiskos raidījumus,tad gribas teikt,ka ar tādu televīziju mēs ilgi būsim tur kur tagad esam.Paskatieties,kaut vai uz Igauniju,tur tiešām ir daudz,kas labāks nekā pie mums un par to arī ir jāpateicas mediju kvalitātei ! Es nezinu vai problēmu atrisinājums ir  redakcionāli un finansiāli neatkarīga sab.mēdiji caur abonentu maksām,tas jālemj profesionāļiem,bet katrā ziņā es zinu,ka man un domāju vairums sabiedrības ir vajadzīgs domājošs un atbildīgs sabiedrisks  medijs.
Diemžēl pašreizējā situācijā gan kā nodokļu maksātajs,gan kā pilsonis es neuzticos Latvijas Televīzijai,jo to radītie produkti ir lēts surogāts.Pēdējais piliens bija Dombura faktiskā padzīšana no LTV,kā arī Streips ! Gribas atgādināt Kotam, LTV vadībai un nespējnieku biedrībai ko sauc par NRTP(Nacionālā radio un televīzijas padome),jūs sabiedrības uzticēto uzdevumu neesat pildījuši,pat pārkāpuši to esat ! LTV ir sabiedriskais medijs nevis Kota jeb kādu šauru politisku vai ekonomisku grupējumu TV.Uzskatu ka kārdināli ir jamaina mēdiju uzraudzības sistēma,līdz tā tiešām sāk kalpot sabiedrībai ! Tāpat ir jādomā par Kota atbilstību ieņemajam amatam ! Es ļoti ceru ka jaunas vēsmas žurnālistu neatkarībā un profesionālismā ienesīs Dzintris Kolāts,bet līdz tam,manā televizorā ir par vienu kanālu mazāk .. !
Gribas teikt vienu citātu !
Labs ārsts var izārstēt cilvēka miesu,
labs mācītājs,cilvēka dvēseli.
Tad labs žurnālists var izārstēt visu sabiedrību !
Padomājiet par to lūdzu...
Ar cieņu vienkaršs tv skatītājs !