Biogrāfija

Cilvēki alkst zināšanu, tāpēc bieži vien grupas uz nenoteiktu vai arī zināmu laiku atliek savu darbību, jo kāds no tās biedriem dodas lielajā Pasaulē apgūt kādu no miljons zinību skolām, kuras cilvēki kopuši gadsimtiem ilgi.

Grupa "Lokators" radās 2009. gada rudens sākumā iepriekš minēto iemeslu dēļ. Un ne tikai. Mums, trīs cilvēkiem, kas joprojām spēlē vai spēlējuši tādās Latvijas underground grupās kā "Židrūns", "Black Drummer ir a Slave", "Mazie Smirdīgie Kociņi", "Ēnu Kaleidoskops" u.c., nepietiek ar draudzīgu pasēdēšanu pie alkohola glāzes, jo mēs, šķiet, kaut kur dziļi sevī jūtam to, uz kādu spēku un sinerģiju ir spējīga "Lokatora" kontrolēta ģitāra, bassģitāra un bungu komplekts.

Lokators dislocēs tavus deju locekļus, liks tev sabrukt ceļos un, liegai ekstāzei mijoties ar saudzīgu agoniju, baudīt monotonu, pulsējošu toni, minimālismu un maksimālismu rokmūzikā un kādu aksidentālu vārdu, kas uz brīdi ļauj patverties no realitātes, tajā pašā laikā nezaudējot trauslā cilvēka esības pamatu. Piedodiet man šo pseidointelektuālo toni, jo es jums radīšu sakņu un tu, draugs, man blakus, kā arī tu, otrs biedr, man blakus, radīsi skaņu, jo tā ir mūsu skola, ko esam kopuši tik ilgi - kopš brīža, kad homo sapiens pirmo reizi aptvēra ideju par skaņu kā baudas avotu.

Dalībnieki

ģitāra

bungas, vokāls

bass, vokāls

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam