Led Pasaule!

Oficiālā lapa
Ieteikt
 3

LED Pasaule - visa veida LED produkti

                                                      
                         gal_289730562_middle
                  Plašs produktu klāsta piedāvājums mūsu mājas lapā 
                                     http://www.led-pasaule.lv

LED Pasaule uzsāk akciju "Sasildi mazās sirsniņas"!

Arī Tu vari palīdzēt sniegt prieku tiem, kam tas pietrūkst!


Tiek organizēti dažādi labdarības projekti, taču lielākoties šo projektu ietvaros paredzēts sniegt tikai pašu nepieciešamāko ikdienai. Ar ikdienišķu lietu dāvināšanu svētku sajūtu sagādāt ir grūti, tādēļ 2013. gada 30. novembrī LED Pasaule kopā ar atbalstītājiem un draugiem, uzsākot akciju, devās uz Kokneses novada Iršiem, ģimenes krīzes centru "Dzeguzīte".

Lai sniegtu bērniem patiesu prieku un radītu svētku gaidīšanas sajūtu, izdekorējām ēku, kurā mitinās mazākie no "Dzeguzītes" iemītniekiem. Visas dienas garumā bērni radoši iesaistījās dažādu rotājumu veidošanā, palīdzēja arī gaismas virteņu uzstādīšanā, kā arī kopīgi tika izdekorēta lielā Ziemassvētku egle. Prieks un interese bērnos bija neviltota un darbs sagādāja pozitīvas emocijas!

Vakara noslēgumā, svinīgi iededzot lampiņas, bērni tika ne tikai pie krāšņām Ziemassvētku gaismiņām, bet arī pie dažādām citām dāvaniņām un kārumiem.

Pateicoties kvalitatīvai LED tehnoloģijai, uzstādītās lampiņas ģimenes krīzes centra "Dzeguzīte" bērnus priecēs ne tikai turpmākos vakarus līdz svētkiem, bet arī visus turpmākos gadus!

Šajā akcijā vēlamies iesaistīt ik vienu! Palīdzēsim kopā sniegt prieku pēc iespējas vairāk bērniem, izdekorējot arī pārējos Latvijas bērnu namus!

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  LED Pasaule piedāvā visa veida gatavus LED produktus,kā arī sniedz iespēju izgatavot LED produktus pēc klienta vēlmes un specifikācijas.Visi LED produkti iziet stingru kvalitātes kontroli,sniedzot klientiem kvalitatīvu un cenai atbilstošu preci.LED pasaule netirgo Ķīnas vairumtirdzniecības produktus

  Kontakti Vairāk »

  • Eizenšteina 37-63, LV-1079

  LED spuldzes

  gal_289735455_middle

  LED lentas

  gal_289732205_middle

  LED skatuves gaismas

  gal_289733070_middle

  LED lampas

  gal_289735453_middle

  Ziemassvētku virtenes

  gal_289923778_middle

  Aptaujas

  Ieteikt
   3