Biogrāfija


Kristīne Miljone - īstajā vārdā Kristīne Zemture. Dziedātāja no Rīgas. Bijusī Okartes Skatuves 2 dalībniece izpilda R&B stila dziesmas angļu un latviešu valodās. Nav sveša arī deju mūzika.
Savu karjeru uzsāk 2005. gadā pārstāvot grupu ''East Pearl'', kas ar dziesmām ''Pie Tevis'' un ''Vēlos'' iekaroja Latvijas Radio topus, tiekot līdz topa augšgalam un 4 nedēļas noturoties "Radio SWH" topā ''Priekšnams'' 1. vietā. Grupa arī ir iesildījusi tādas grupas kā ''Tranzīts'', ''Forte'' un dziedātāju Lieni Šomasi.
2008. gadā Kristīne uzsāk solokarjeru, zināma kā izpildītāja Crystal.
Līdz šim māksliniece ir sadarbojusies ar tādiem izpildītājiem kā Kurts (SEKKTA), Grafomāns, Staz, Mr. Zivs, Mad Man, Rushan, Berlina, Tommy Boz no Francijas, Rassell, Sabīne Berezina, producentiem – DJ Uga un Plastic u.c.
Jāatzīmē vēl tas, ka uz doto brīdi arī Latvijas mūzikas kanālā (LMK) ir gan klausāmi, gan skatāmi dziedātājas videoklipi dziesmām ''Blazin'' Like A Crystal'', ''Reflexion (Imma Fire)'' un arī dueta A.V.G.R. un Crystal kopdarbam ''Ieklausies'' (kas bija sen un nav taisnība ☺ ).
Viņa ir uzstājusies dažādos klubos Latvijā - Essential (Rīga), Scandal (Rīga), Pussy Lounge (Rīga), Coyote Fly (Rīga), Multiklubs (Valmiera), Fīlings (Rīga), 16.korpuss (Rīga), Alcatraz (Rīga), Tex-Mex (Ventspils), Dejavu (Rīga), Amber (Rīga), Indigo (Rīga), Katrīnbāde (Saulkrasti), Steam (Rīga), The Good Mood Club (Rīga), PMK (Saldus), Tonuss (Jelgava), Voodoo (Rīga), Cita Atpūta (Jēkabpils), Bārs V12 (Dobele), Red Sun Buffet (Liepāja), Riga Beach Hostel (Jūrmala) , Pulkvedim Neviens Neraksta (Rīga) u.c. Naktsklubos Lietuvā un arī dažādos Hip-Hop festivālos.
"Ritma Institūta" rīkotajā "TheCity" kultūrvides festivālā, nominācijā labākais MC, 2009. gadā Kristīne ieguva 3. vietu un 2010. gadā 1. vietu!
Kā īpašais viesis dziedātāja uzstājās konkursā ''Miss un Misters Jūrmala 2009''. Taču 2012. gadā bija pasākuma žurijas locekle.
2010. gadā veiksmīgi tika noslēgta sezona ''Summer Season Opening'' pasākuma ietvaros Bauskā, Saldū, Dobelē un Alūksnē, uzstājoties uz vienas skatuves kopā ar tādiem māksliniekiem kā Jany May, Rassell & Sabīne Berezina, Musiqq, P.E.R.

2011. gadu mūziķe iesāk ar jaunu dziesmu ''Tikai Tevi'' kopā ar Grafomānu , „Butterfly“, „Klubā Nebēdā“ u.c.
2013. Aizsākās ar veiksmīgu singlu „Breathing Out U“, kas, kā uzskata pati meitene ir līdz šim pats labākais un veiksmīgākais, un arī turpinās darboties arī šādā stilā. Šajā pašā gadā Kristīne sevi veiksmīgi pieteica arī kā pasākuma vadītāja un novadīja festivālu Erots 2013, kā arī vadīs to šogad 21. Un 22.februārī.

Seko līdzi jaunumiem:
http://www.twitter.com/KristineMiljone
http://www.draugiem.lv/kristine
http://www.instagram.com/kristin_million
https://soundcloud.com/kristinemiljone

Dalībnieki

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam