Klientu Fabrika

Ieteikt

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

Šis profils vēl nav runājis.

  Par šo profilu

  Funkcionāli un nedārgi. Projekts Klientu Fabrika sniedz Interneta mārketinga pakalpojumu pilnu spektru, sākot ar klasiskiem mājas lapu dizaina darbiem un beidzot ar interneta mārketinga stratēģijas izstrādi un komplekso reklāmas kampaņu realizāciju Internetā.


  KAS MĒS ESAM?
  Klientufabrika.lv – viens no jaunākiem SIA Softikom biznesa virzieniem, kas sniedz individuālus Interneta mārketinga pakalpojumus.

  SIA "Softikom" ir uzņēmums, kas vairāk par 6 gadiem profesionāli darbojas Latvijas tirgū un sniedz dažādus pakalpojumus un risinājumus IT (Informācijas tehnoloģiju) jomā gan valsts iestādēm, gan biznesam. Softikom misija ir sniegt efektīvus risinājumus, kas palīdz optimizēt un automatizēt darba procesus biznesa un valsts iestādēs.

  KO MĒS DARAM?
  Klientufabrika.lv sniedz Interneta mārketinga pakalpojumu pilnu spektru, sākot ar klasiskiem mājas lapu dizaina darbiem un beidzot ar interneta mārketinga stratēģijas izstrādi un komplekso reklāmas kampaņu realizāciju Internetā.

  ZVANIET MUMS:
  (+371) 67881740

  Kontakti Vairāk »

  • Brīvības gatve 214m, Rīga Klientu apkalpošanas nodaļa: (+371) 67881740 Tehniskā atbalsta dienests: (+371) 67887114 E-pasts: sales@softikom.lv WWW: http://www.klientufabrika.lv