KG-Dizains.lv

Oficiālā lapa
Ieteikt
 1

Par Mums

Piedāvājam mājas lapu, dažādu interneta portālu, veikalu izstrādi un uzturēšanu. Interneta projektu izstrādes sfērā darbojamies jau vairāk kā 9 gadus. Pa šo laiku esam daudz mācījušies un, strādājot pie dažādiem projektiem, esam uzkrājuši bagātu pieredzi. Regulāri sekojam līdzi jaunākajām tendencēm web izstrādes jomā, kā arī interneta tehnoloģiju sfērā, lai piedāvātu labākos un kvalitatīvākos risinājumus mājas lapu izstrādē.

KG-Dizains ir perspektīva radošu cilvēku apvienība, kas nodarbojas ar mājaslapu izstrādi atbilstoši Jūsu vajadzībām. Izstrādē tiek izmantotas tikai jaunākās un mūsdienu tendencēm atbilstošākās tehnoloģijas. 9 gadu pieredze un individuāla pieeja katram projektam ir mūsu panākumu atslēga.
Esam izstrādājuši dažādas biznesa lapas, ziņu portālus, forumus, kā arī izstrādāti dažādi projekti ārpus Latvijas robežām. Individuāli izstrādātais un optimizētais lapas kods rada mazāku servera noslodzi arī pie liela apmeklētāju skaita
Visi mūsi projekti tiek izstrādāti un pārvaldīti izmantojot pašu veidoto satura pārvaldības sistēmu "KPanelis"!
Izstradājam dažāda veida vizuālās reklāmas materiālus: plakātus, vizītkartes, interneta reklāmas banerus, animētos banerus, video 3D reklāmas, kā arī iespējams izveidot Android un iOS aplikāciju mobilajām platformām! 


Plašāka informācija par KG-Dizains mūsu mājas lapā: http://www.kg-dizains.lv

Runā

  Par šo profilu

  KG-Dizains ir perspektīva radošu cilvēku apvienība, kas nodarbojas ar mājaslapu izstrādi atbilstoši Jūsu vajadzībām. Izstrādē tiek izmantotas tikai jaunākās un mūsdienu tendencēm atbilstošākās tehnoloģijas. 12 gadu pieredze un individuāla pieeja katram projektam ir mūsu panākumu atslēga.

  Kontakti Vairāk »

  • Jaunā iela 16, Jēkabpils, Latvija
  • +371 27771788
  • www.kg-dizains.lv
  • info@kg-dizains.lv
  • SIA „KG Dizains“, Reģ. Nr.: 45403056098, Juridiskā adrese: Jaunā iela 46, Jēkabpils, LV-5201

  Darba laiks

  P. – Pk. 10:00 — 18:00
  S. – Sv. Slēgts