Kas lācītim vēderā?!

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 4

Katram Lācītim parasti ir savs īpašais stāsts kāpēc un pie kā tas atrod ceļu. Ir Lācītis, kas ceļoja uz Islandi pie meitenes no puiša, kas dzīvo Spānijā. Bija Lāči, kas kolektīvā pasākumā uz kalna aizstāja puķes, Lāči, kas piedalījās kāzās un Lāči, kas pārvērtās par rūķiem, pandām utt. Tāpēc mēs gribētu Lasīt vairāk

Kas jauns lācītim vēderā?!

Lasīt senākus ierakstus

Par šo profilu

Negaidīts pārsteigums, interesants piedzīvojums, nebēdnīgs aicinājums, sildošs mierinājums... viss ko gribi sniegt mīļajiem vai saņemt pats, atmodinot došanas prieku.
Dāvana, kas pārvērš ikdienu, šodienu, svētku dienu, skumīgu vai parastu dienu par neaizmirstamu MIRKLI.
Uzdāvini. Lācīti ar stāstu!

Kontakti Vairāk »

  • http://www.draugiem.lv/kaslacitimvedera/ 1) Izvēlies SAVU Lācīti kādā no galerijām! 2) Uzraksti mums - studio@rulzz.lv, norādot: - izvēlētā Lācīša linku un papildus informāciju, ja tāda nepieciešama; - piegādes adresi; - piegādes veidu (piegāde ar Latvijas pasta vai pasta stacijas starpniecību); 3) Mēs nosūtīsim Jums rēķinu, pēc kura apmaksas, Jums tiks izsūtīts izvēlētais Lācīts. Atkarībā no izvēlētā piegādes veida, savu pirkumu saņemsiet vidēji 2-4 dienu laikā. 4) Lācīšus iespējams arī apskatīt un saņemt pie mums Baložos, Medema ielā 10-45. Ir iespēja piezvanīt - tel. 20 20 77 68 (Renāte) vai 29 13 23 14 (Ilze) un mēs, labprāt atbildēsim uz Jūs interesējošiem jautājumiem. Par visu var vienoties (: Veiksmīgus pirkumus!